eReport.sk
Blaha o rozhodnutí Nemecka
Ľuboš Blaha, foto:tasr

Blaha: Každý rozumný človek už slovenské korporátne médiá ignoruje, ani ja nepozerám ten odpad!

Podpredseda opozičnej strany Smer-SD a poslanec Národnej rady Slovenskej republiky kritizuje spravodajskú televíziu TA3 a jej moderátora Richarda Dírera, ktorý sa už relatívne dlho priznáva k LGBTI komunite. Jeho hosťom vo víkendovej diskusnej relácii bol premiér Eduard Heger (OĽANO). Moderátor mu podľa opozičného politika nebol solídnym oponentom a namiesto obrovských hospodárskych problémov krajiny venoval najviac času práve problematike života homosexuálov na Slovensku.

„To, čo dnes predviedla TA3 s Hegerom, je totálna fraška. Ľudia, čo to videli, museli vyhadzovať televízory z balkóna. Tu kolabujú nemocnice a zdražovanie postupne likviduje všetky sociálne skupiny na Slovensku a oni tam prvých 15 minút tliachajú o LGBTI. Lebo moderátor sa potrebuje popýtať, či bude môcť mať so svojím partnerom homosexuálne zväzky – lobuje za svoju komunitu a zvyšok Slovákov preňho neexistuje. Hovorím – LGBTA3,“ tvrdo sa pustil Blaha do televízie na sociálnej sieti.

Heger ako líder progresívcov?

Samotný Heger sa už dlhšie prezentuje inými postojmi v porovnaní s jeho straníckym šéfom Igorom Matovičom (OĽANO). Otázne je, či v strane z dlhodobého hľadiska na tomto základe nevznikne vážnejší konflikt. Zatiaľ čo Heger sa LGBTI komunity a jej práv plne zastáva, Matovič na útok na Zámockej reagoval uisťovaním svojich voličov o tom, že je heterosexuál.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Vpravo predseda strany Smer-SD Robert Fico na protivládnom proteste na Hlavnej ulici v Košiciach 1. septembra 2022.
  2. Gitarista Sveťo Korbel v kampaňovom videu Ligy za duševné zdravie pred 8 rokmi.
  3. Eduard Heger na videosnímke v štúdiu televízie.
  4. Robert Fico na snímke z videa.
  5. Sudkyňa Barbara opäť v akcii!
  6. Predseda Smeru Robert Fico, expremiér, líder opozície
  7. SHMÚ varuje Slovákov
  8. roman mikulec porušil zákon
  9. Spolupracuje na nej s UKF
  10. Nelegálni migranti na Slovensku na archívnej snímke.

„Heger sa mu tam podhadzuje ako keby bol líder Progresívneho Slovenska. A títo tragédi z OĽaNO sa hrajú na konzervatívnu stranu – ešte sa niekto čuduje, že majú 3,9%? Na oplátku dostane luxusný priestor na svoj džihád aj Heger. Moderátor Dírer ho tam nechal bez prerušenia kydať na Roberta Fica ako nepríčetného – veď ruka ruku myje. Keď my v relácii kritizujeme kohokoľvek z vlády, tak Dírer vrieska – čušte, veď tu nie je ten, o kom hovoríte. Ale keď Heger nadáva na lídra opozície, tak tam Dírer sedí tíško ako opustená margarétka na čistinke,“ kritizoval ďalej Blaha.

Nevyriešený problém s migráciou

Okrem hospodárskych a energetických problémov začali Slovensko v poslednej dobe trápiť aj migračné vlny. Naši susedia s nami uzatvorili hranice a vláda sa aj napriek tomu tvári, že kontroly na hraniciach sú pre Slovensko neopodstatnené. Opozícia bude pre tento problém onedlho odvolávať ministra vnútra Romana Mikulca (OĽANO).

„Hranice ako ementál, migranti sa z nás rehlia, že Slovakia je „very very open“ a Mikulec si váľa šunky. A Heger sa vyhovára že migračný nápor je „vyrázne väčší“ ako v 2015,“ vyjadril sa k téme Blaha. „V 2015 sa do Európy valilo vyše milióna migrantov a napriek tomu Robo Kaliňak zabezpečil ochranu slovensko-maďarských hraníc tak, že cez Slovensko neprešiel ani jeden bratm zo Sýrie,“ dodal v snahe o vyvrátenie Hegerových slov. Pripomenul pri tom aj to, že to bol vtedajší premiér Robert Fico (Smer-SD), kto zarezal kvóty a tým údajne uchránil Slovensko od vtedajších migračných vĺn.

Ignorovanie korporátnych médií?

Otázkou je, že čo môže robiť občan v momente, kedy má pocit, že médiá k jednotlivým témam a k jednotlivým politikom pristupujú neobjektívne. Blaha na túto problematiku ponúka svoj „recept“: „Každý rozumný človek už slovenské korporátne médiá ignoruje a keby to nebola moja robota, nepozerám ten odpad ani ja,“ dodal.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha: Každý rozumný človek už slovenské korporátne médiá ignoruje, ani ja nepozerám ten odpad!

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti