tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Predseda Smeru Robert Fico, expremiér, líder opozície
Predseda Smeru Robert Fico, foto:fb/robertficosk

VIDEO Fico vyzýva občanov: Poďme protestovať proti najneschopnejšej vláde a prezidentke!

V spoločnosti to poriadne vrie! Občanov Slovenska sužuje energetická kríza, ktorá sa na nich valí z každej strany. Tá so sebou priniesla i viacero neželaných efektov, ako sú inflácia, zdražovanie a vlna neistoty. Ako a kedy sa konečne skončí si netrúfa povedať nik.

Uvedomuje si to i predseda Smeru Robert Fico a bývalý viacnásobný premiér, ktorý počas 17. novembra zvoláva protivládny autoprotest. Opozičný líder vyzýva občanov, ktorí sú nespokojní so súčasnou vládou Eduarda Hegera (OĽANO), aby prišli do kolóny aut vyjadriť svoj nahnevaný postoj s nečinnosťou vládneho kabinetu pri pomoci občanom riešiť spoločenské problémy.

Autoprotest proti neschopnej vláde

Poďme 17. novembra spoločne bojovať za slobodu a demokraciu, lebo Čaputová, Heger a Matovič o ne Slovensko oberajú, každý boží deň. Maria referendá, zatvárajú ústa iným názorom a ešte Slovensko aj ožobračujú, lebo podporujú Spojené štáty vo vojne na Ukrajine,“ hovorí vo videu predseda Smeru.

Robert Fico prostredníctvom videa vyzýva občanov k autoprotestu

Zdroj: fb/robertficosk

Fico ďalej pokračuje: „Pozývame vás na autoprotest, proti neschopnej a nebezpečnej vláde Eduarda Hegera. Ak patríte k 80% ľudí, ktorí túto vládu nechcú, dôjdite vo štvrtok o 14:30 na parkovisko pred Petržalke obchodné centrum Danubia. Kolóna aut slovenskými vlajkami a klaksónmi pozdraví najneschopnejšiu vládu i prezidentku. Slovensko si zaslúži sociálne istoty a skúsených demokratických politikov,“ uzatvára Fico.

17. novembra protestujú i lekári

Lekárski odborári zvolávajú protestné zhromaždenie za záchranu zdravotníctva vo štvrtok (17. 11.) na Námestí slobody v Bratislave. Vláde vyčítajú nečinnosť v súvislosti s hromadnými výpoveďami lekárov. Informoval šéf Lekárskeho odborového združenia (LOZ) Peter Visolajský.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico vyzýva občanov: Poďme protestovať proti najneschopnejšej vláde a prezidentke!

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku