tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Monika Beňová (Smer-SD).
Monika Beňová (Smer-SD). foto: fb/monikabenovaep

Beňová poslala odkaz delegácii z europarlamentu: Slovensko nie je banánová republika!

V utorok prišla na Slovensko pracovná skupina Výboru pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci (LIBE) z Európskeho parlamentu (EP). V minulosti bola členkou tohto výboru aj europoslankyňa za stranu SMER – SD Monika Beňová, aktuálne ho ostro kritizuje.

„Vtedy, keď na Slovensko plánovali cestu, sme vždy schvaľovali aj stretnutie členov pracovnej skupiny so zástupcami opozície. Dnes už v tomto výbore nie som. Úprimne, nemala som už silu (a nervy) na neustále útoky voči Slovensku, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku a iných, neskôr k EÚ privstúpivších krajín,“ uviedla na sociálnej sieti Beňová.

Podľa nej sa pracovná skupina LIBE aktuálne z nepochopiteľných dôvodov nestretla s predstaviteľmi opozície, hoci v europarlamente, ako tvrdí, bola vždy snaha vypočuť všetky názory, preto návšteva tak vlastne podľa jej slov spochybnila úmysel a podstatu vlastnej misie.

„Požiadala som aj dnes vedúcu pracovnej skupiny, aby prehodnotila program a zaradila doň, tak ako sme to robili v minulosti, aj lídra opozície, ktorého strana je zastúpená mnou a mojimi kolegami v druhej najväčšej frakcii. Ak k takémuto stretnutiu nebude ochota, budem o nevyváženosti a nekorektnosti misie informovať predsedu výboru LIBE a členov predsedníctva Európskeho parlamentu. Slovensko nie je banánová republika a takýmto prístupom sa dôvera v objektívnosť naozaj nebuduje,“ uzavrela Monika Beňová.

Zdroj: fb/monikabenovaep

Ako sme vás v pondelok informovali, na Slovensko sa v utorok (21. 9.) chystala delegácia poslancov Európskeho parlamentu (EP) z Výboru EP pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci (LIBE) s cieľom zhodnotiť dodržiavanie zásad právneho štátu v krajine.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Robert Fico (Smer-SD).
  2. Šéfka delegácie Sophie in 't Veldová.
  3. Poslanci NRSR počas rokovania 27. schôdze parlamentu v Bratislave 30. apríla 2021.
  4. Holandská europoslankyňa Sophie in 't Veldová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Beňová poslala odkaz delegácii z europarlamentu: Slovensko nie je banánová republika!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku