eReport.sk
Monika Beňová FOTO TASR - Jaroslav Novák

Aktuality zaútočili na eReport: Ste hrdinovia, keď sa Fedor Flašík nemôže brániť, reaguje Beňová


Europoslankyňa Beňová vyhlásila, že to nie sú novinári, kto potrebujete ochranu. Ochranu by podľa nej potrebovala normálna spoločnosť pred novinárskou nenávisťou, zlobou a klamstvami.

Poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Beňová (Smer-SD) na sociálnej sieti reagovala na článok, ktorým portál aktuality.sk zaútočil na eReport.

Prihlúply článok

Beňová v statuse píše:

„Peknú sobotu, milí priatelia. Chápem, že počas víkendu si chcete oddýchnuť bez politiky, ale odpustite mi, musím zareagovať na ďalší z prihlúplych článkov aktuality.sk.

Aktuality.sk sa dennodenne prezentujú nenávistnými článkami voči SMER – SSD a aj voči celej súčasnej koalícii. Bolo to úplne rovnaké aj v čase, keď sme boli v opozícii a vlastne vždy.

V tomto kontexte ma pobavil aj “výrok” Arpáda Soltésza pre tento NEpodarený portál, že kto nie je s nami, je proti nám. On ho síce povedal na adresu predsedu Smeru, ale v podstate len presne pomenoval mentálny svet šoltésovcov, aktualít a celej tej snobskej skupinky.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Žiadna spolupráca nebude
  2. Robert Kaliňák

Písať o eReporte v čase, keď sa voči tomu Fedor Flašík nemože nijako brániť, lebo je v nemocnici, je tupé akože hrdinstvo pisálkov pod vedením pána Bárdyho – šéfredaktora aktuality.sk.

Pán Bárdy, vrátane celej vašej redakcie, ak je tu na mediálnej scéne niekto dezinformátor, ste to vy a vaša redakcia. Ste tak nízki ľudia, že klamete, prekrúcate informácie a celkom neobjektívne útočite celé roky na každého, kto má iný názor ako vaša malá, plochá a zakomplexovaná bublina.

A už len zopakujem a budem to teraz opakovať často, nie vy a vy v médiach potrebujete ochranu. To my a normálna spoločnosť potrebuje chrániť pred vašou nenávisťou, zlobou a klamstvami.“

Zdroj: Facebook – Monika Beňová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Aktuality zaútočili na eReport: Ste hrdinovia, keď sa Fedor Flašík nemôže brániť, reaguje Beňová

Odoberať
Upozorniť na
25 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE: