eReport.sk
Robert Kaliňák
Robert Kaliňák, zdroj: fb

VIDEO Líder vašej eurovolebnej kandidátky Ódor sa podieľal na rozklade štátu, pripomenul PS vicepremiér Kaliňák


Kaliňák uviedol, že vládu preberali už štyrikrát, ale štát v takom rozklade ešte nikdy nevideli, pričom jedným z tých, ktorí sa na rozklade podieľali, je aj líder kandidátky PS do eurovolieb Ódor.

Podpredseda vlády a minister obrany Robert Kaliňák (Smer-SD) v Národnej rade SR v rámci hodiny otázok odpovedal na otázku poslankyne Tiny Gažovičovej (PS). Tú zaujímalo, čo robí premiér, aby zachránil eurofondy, ktorých prepadnutie vraj hrozí pre opatrenia súčasnej vlády.

Rozklad štátu za Ódora

@ereportofficial

Minister obrany Robert Kaliňák sa poriadne ostro pustil do progresívneho expremiéra Ódora. #fyp #foryoupage #politicstiktok #foryoupageofficiall #kalinak #odor

♬ Where Are You – Otnicka

„Keď prídete do rozvrátenej krajiny a preberali sme vládu už trikrát. Toto bolo štvrté preberanie vlády. V takom rozklade sme ešte štát nevideli. Jeden z tých, ktorý sa na tom rozklade podieľal, je na čele vašej európskej kandidátky. Za pol roka vlády premiér Ódor neurobil nič, len predložil rozpočet, ktorom okrem iného povedal, že Slovensko potrebuje o polovicu menej lekárov, sestier, učiteľov, policajtov a vojakov. Fakt kvalitné nápady. Ak sa teda pýtate, čo robí Robert Fico, tak hasí požiare na každom jednom ministerstve,“ uviedol v odpovedi poslankyni z PS podpredseda vlády Kaliňák.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Žiadna spolupráca nebude
  2. Richard Sulík

Zdroj: eReport

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Líder vašej eurovolebnej kandidátky Ódor sa podieľal na rozklade štátu, pripomenul PS vicepremiér Kaliňák

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne