tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Adriana Poláková, foto: instagram

Adriana Poláková končí v Markíze: Stiahla aj svojho kolegu!

Hovorí sa, že v tom najlepšom treba skončiť. Či je to prípad aj známej moderátorskej dvojice nevedno, no na televíznych obrazovkách končí. Po 14 rokoch, kedy divákom spríjemňovali ráno a prinášali rôzne zaujímavosti o rôznych veciach sa rozhodli, že moderovanie v Teleráne ukončia.

Reč je o Adriane Polákovej a Darovi Richterovi, ktorí niekoľko rokov zobúdzali Slovensko, uvádza Markíza.sk. Adriana pôsobí v Teleráne od roku 2005. Najskôr začínala po boku Gregora Mareša. S ním však pôsobila len dva roky a hneď ho nahradil Daro Richter. Po 14 rokoch sa však moderátorka rozhodla, že je čas odísť. Dôvodom nie je nič iné, ako láska: „S priateľom sme sa rozhodli žiť spoločne s tým, že sa za ním presťahujem do zahraničia. Bolo by pre mňa časovo veľmi náročné cestovať skoro ráno do Telerána. Priateľovo bydlisko nie je totiž v blízkosti hraníc, preto som sa rozhodla v Teleráne skončiť,“ vysvetlila Adriana.

Ako ďalej hovorí, je paradoxom, že Teleráno opúšťa práve kvôli nemu, nakoľko vďaka tejto relácii sa zoznámili, keď v nej bol ako hosť.

Zdroj: Instagram Teleráno

Daro Richter odchádza tiež

Moderátor Daro Richter moderoval známu rannú reláciu od roku 2007. „Na margo Aďkinho rozhodnutia sme sa po dohode s televíziou rozhodli, že svoje pôsobenie na televíznej obrazovke ukončíme spoločne. Diváci nás však  budú môcť v Teleráne vidieť ešte do konca júla. Som vďačný za každú minútu a každé jedno vysielanie. Teleráno som mal vždy rád a rád ho budem mať i naďalej ako divák,“ povedal skvelý moderátor.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Adriana Poláková končí v Markíze: Stiahla aj svojho kolegu!

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku