70 sekúnd od historického úspechu: Mladíkom to v semifinále nevyšlo. Bronz nám ušiel po medzi prsty!

70 sekúnd od historického úspechu. Slovenskí hokejisti do 18 rokov obsadili na MS vo Švajčiarsku konečné štvrté miesto. V nedeľnom súboji o bronz podľahli Kanade 3:4 po predĺžení.

70 sekúnd od historického úspechu

Nenadviazali tak na medailové pozície slovenskej osemnástky zo šampionátov v roku 1999 (bronz) a 2003 (striebro), dosiahli však historicky tretí najlepší výsledok medzi elitou.

1. Nekompromisný šéf IIHF
  2. S Američanmi to nevyšlo

Bronz nám ušiel po medzi prsty

Slováci v tretej tretine otočili skóre vo svoj prospech, ale vyrovnávajúci gól na 3:3 inkasovali 70 sekúnd pred koncom riadneho času. V 68. minúte potom rozhodol Macklin Celebrini.