eReport.sk
Dominika Cibulkova, foto: profimedia

Zvrat v prípade vykradnutého bytu Cibulkovej. Tvrdý hon na dlhoprstých!

Otec známej prominentky vypísal odmenu za informácie, ktoré pomôžu dolepiť zlodejov.

Víkendová vlámačka do bytu bývalej tenisové hviezdy Dominiky Cibulkovej (32) vzbudzuje emócie aj naďalej. Otec bývalej tenistky Milan Cibulka je presvedčený, že jeho milovanú dcéru podrazil niekto z jej známych či kamarátov. Dokonca vypísal tučnú odmenu za informácie vedúce k odhaleniu komplica.

Otec tenistky, Milan Cibulka. – Foto: instagram

Bol to podraz?

Lúpež prebehla v sobotu večer. A vďaka tomu, ako zlodeji postupovali, je otec tenistky presvedčený, že mali presné informácie od niekoho, kto byt Cibulkovej dobre pozná. Dostali sa cez okno pri výťahu na strechu a odtiaľ na terasu, kde sa vlámali do luxusného bytu, ktorý má dve poschodia.

Kvôli takto komplikovanej ceste a tomu, ako postupovali v byte, nadobudol dojem, že v tom musí byť namočený niekto ďalší. “Chcel by som osobne stretnúť človeka, ktorý sa tvári ako kamarát Dominiky a urobí mojou dcére, ktorá si všetko vydrela, nikomu v živote nič neukradla to, že dá tip zlodejom. Musel to byť človek, ktorý už u Dominiky bol viackrát a bol braný ako kamarát,” prezradil Milan Cibulka pre Šport24.sk.

Odcudzených bolo šestnásť luxusných kabeliek. Škoda sa pohybuje vo výške 132-tisíc eur. Otec Dominiky uviedol, že informátor musel dať tip na presné miesta, kde majú cennosti hľadať, inak by obrátili celý byt naruby. Svoje presvedčenie podporil vypísaním stotisícovej odmeny za informáciu vedúcu k odhaleniu komplica.

Foto: profimedia, instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport