eReport.sk
Domáce násilie, žena, muž, bitka
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock.com

Žena mala roky týrať manžela, v spoločnom byte ho podľa polície mlátila po celom tele!

POVAŽSKÁ BYSTRICA – Trest odňatia slobody až na 15 rokov hrozí 41-ročnej žene, ktorá mala roky týrať svojho 44-ročného manžela. Považskobystrickí policajti ju obvinili zo zločinu týrania blízkej a zverenej osoby. Informovala o tom v pondelok na sociálnej sieti trenčianska krajská polícia.

“Podľa doterajších zistení mala 41-ročná žena v mieste spoločného bydliska v čase od jesene 2017 do súčasnosti opakovane pod vplyvom alkoholu napádať svojho manžela. Mala ho biť po celom tele, tvári a hlave, mala ho kopať a udierať päsťami,” opísali policajti s tým, že obvinená sa mala svojmu mužovi aj vyhrážať zabitím.  

Poškodený sa podľa polície vzhľadom na svoju fyzickú konštrukciu a zdravotný stav nevedel účinne brániť. “K poslednému útoku malo dôjsť v posledný júlový týždeň. Žena mala fyzicky napadnúť svojho manžela a následne ho vyhodiť pred dvere ich bytu. Tam napadnutý muž ležal až do príchodu polície,” doplnili policajti.

Vyšetrovateľ spracoval návrh na väzobné stíhanie obvinenej, o ktorom rozhodne súd. “Žene v prípade, že ju súd uzná za vinnú, hrozí niekoľkoročné väzenie, a to na sedem až 15 rokov,” dodala polícia.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport