eReport.sk
Belousovová tvrdo o Čaputovej
Pronárodná politička Anna Belousovová. Zdroj: tasr

Zastavme ich! Nedajme sa! Boj za Slovensko musíme vyhrať! Vyzýva rozohnená Belousovová Slovákov


Slovenskou politickou scénou v súčasnosti asi najviac rezonuje uznesenie, ktoré schválil Európsky parlament, a ktoré je jasne protislovenské. Koalícia, ale zrejme aj väčšina Slovákov, ho jednoznačne odsudzuje, opozícia ho, naopak, privítala s tým, že „Tak nám treba!“. Nárek a protislovenská agitácia „slovenských“ europoslancov a opozície v Štrasburgu a Bruseli zabrali. Tatam je naša suverenita, EÚ, plná slniečkarov, progresívcov a liberálov, chce, aby sme sa jej podriadili a prestali robiť svoju, pronárodnú politiku!

Opozícia sa správa ako typický zbabelec

To, čo schválili europoslanci v Európskom parlamente pobúrilo nielen koaličných politikov a mnohých Slovákov, ale zásadné výhrady voči tomu má aj bývalá šéfka národniarov a súčasné predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť Anna Belousovová. Tá sa v statuse vyjadrila, že rezolúcia európskeho parlamentu voči Slovensku je jedna veľká nehoráznosť a drzosť. Všetky témy, ktoré v nej odzneli, sú podľa nej témy našej opozície. „Kritika snáh o zrušenie špeciálnej prokuratúry, reorganizácia a personálne zmeny v polícii, výhrady ku spôsobu (ne)komunikácie Fica s médiami, obavy o kontrolu mimovládok, dokonca výhrady ku Ficovej kritike nejakého študenta, to všetko sú témy nadiktované opozíciou,“ prízvukuje Belousovová.

Rezolúcia európskeho parlamentu voči Slovensku je jedna veľká nehoráznosť a drzosť.

Anna Belousovová, predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť

Opozícia sa podľa exnárodniarky správa ako typický zbabelec, ktorý nevie čestne vyhrať, a tak sa skrýva za chrbát EP a odtiaľ hucká proti vlastnému štátu. „Správanie opozície je hanebné a treba si ho veľmi dobre pamätať. Hanebný a neprijateľný je aj postup parlamentu EÚ, ktorý sa nedá nazvať inak ako tvrdé zasahovanie do vnútorných záležitostí Slovenskej republiky. A čo je horšie je fakt, že sa tým parlamentu EÚ aktívne a otvorene zapája do politického boja vo vnútri štátu, akoby išlo nie o členský štát , ale o ich kolóniu!“ pohoršuje sa Belousovová, podľa ktorej doby koloniálneho panstva síce skončili, ale vykorisťovanie iných pre vlastný blahobyt nie.

Siahli na česť a dobré meno našej vlasti

„Konanie EP je neprijateľné, pretože je popieraním výsledkov demokratických volieb, t.j. rozhodnutia občanov nášho štátu. Európsky parlament si prijatím tohto uznesenia osvojil kompetencie, ktoré nemá,“ konštatuje šéfka strany Národ a Spravodlivosť, podľa ktorej nás hanebné správanie opozície musí motivovať k tomu, aby sme im to zrátali vo voľbách do európskeho parlamentu. „Slovensko nesmú zastupovať takí poslanci, ktorí sa neštítia kvôli svojim mocenským ambíciám siahať aj na to, čo by malo byť posvätné – na česť a dobré meno vlasti! Poslanci opozície ukázali, že tento pojem je pre nich prázdny,“ pokračuje exnárodniarka v kritike našich europoslancov.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Protest opozície
  2. Sme v nebezpečenstve
  3. Marian Viskupič Zdroj: eReport

„Nedajme im už žiadnu šancu zastupovať v EP Slovensko. Nech nás táto zrada zmobilizuje. Boj za Slovensko musíme vyhrať na všetkých frontoch. Jeden sme vybojovali v parlamentných voľbách. Ešte nás čakajú dva veľmi dôležité boje: Voľby do EP a Voľby prezidenta SR. Zastavme ich! Nedajme sa!“ mobilizuje Anna Belousovová Slovákov do boja proti všetkým, ktorí našu krajinu ponižujú a ohovárajú v inštitúciách, kde by jej mali byť nápomocní. To by nesmeli mať vlastné ambície, ktoré sú však smerované k pomoci iným, pretože Slovensko to rozhodne nie je.

Zdroj: FB / Anna Belousovová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zastavme ich! Nedajme sa! Boj za Slovensko musíme vyhrať! Vyzýva rozohnená Belousovová Slovákov

Odoberať
Upozorniť na
15 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre