eReport.sk
Martin Šmahel ako moderátor Survivor, FOTO: Instagram/Martin Šmahel

Z raja sa stalo peklo. Na Šmahela sa lepí samá smola

Martin Šmahel sa stal spolumoderátorom reality šou Survivor. Práca spojená s dovolenkou v exotike sa však zmenila na malú nočnú moru.

Už v minulosti sa Martin Šmahel ujal ako moderátor menších projektov. Tentoraz mu zverili zaujímavú prácu v česko-slovenskej šou Survivor, kde súťažiaci dvoch kmeňov žijú na opustenom ostrove v štýle Robinsona Crusoa.

Survivor sa preto vždy natáča v nejakej exotickej destinácii. Tentoraz si vybrali Dominikánsku republiku. Na prvý pohľad by to vyzeralo, že pokiaľ sa súťažiaci trápia, štáb si užíva peknú dovolenku. No podľa informácií Martina Šmahela to nemajú ani oni vôbec jednoduché.

Pohodlná prácička sa totiž zmenila na peklo. Počas pobytu v Karibiku utrpel už dve vážne zranenia.

„Survivor je najťažšia reality šou na svete a ten, kto o tom pochybuje, by mal lepšie sledovať zúbožené a doráňané telá hráčov v oboch kmeňoch. Zranenia sa však nevyhýbajú ani nám v štábe. Ja už mám na konte menšiu popáleninu druhého stupňa na zápästí a preseknuté prsty chodidla, ktoré museli byť znovu prišité. No keďže „show must go on“ a vy žiadnu pauzu nečakajte, ideme ďalej,“ prezradil na svojom Instagrame. K tomu pridal aj fotografie nepríjemných zranení. Záber svojej nohy vraj mohol zverejniť len na desiaty deň po operácii, pretože by to inak nebolo vhodné pre slabšie povahy.

Viac sa dozviete:

V rozhovore pre TV Markíza neskôr prezradil, ako došlo k týmto úrazom. Popáleninu na ruke mu spôsobil prasknutý pohár s horúcou vodou, ktorú držal v ruke. Poranenie nohy bolo skutočne kuriózne. Počas celého pobytu sa nevedel dobre vyspať, pretože ho v noci budilo nejaké zviera, ktoré chodilo po povale. Keď sa na tento zvuk prebudil, šiel to rýchlo skontrolovať na strechu. Tam síce našiel dieru, ale vzápätí pod ním praskla škridla a tá mu prerezala nohu. Snáď si do konca šou vybral všetku smolu a už sa bude môcť naplno venovať moderovaniu a oddychovaniu.

FOTO: Martin Šmahel utrpel dve vážne zranenia

Zranenia Martina Šmahela, FOTO: Instagram/Martin Šmahel


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Z raja sa stalo peklo. Na Šmahela sa lepí samá smola

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti