eReport.sk
Miriam Kalisová, foto: instagram

Moderátorka Miriam Kalisová šokovala dredami. S Nicholsonovou sú ako dvojičky!

Televízna tvár Miriam Kalisová šokovala. Inokedy vždy elegantne upravená moderátorka sa ukázala ako príslušníčka undergroundu.

Rozhodla sa pre poriadnu zmenu. Na ulici ju neprehliadnete. Kalisová (35) je aj známa kuchárka a pekárka. Bývalá manželka športovca Martina Šmahela, má na vzťahy smolu. Okrem Michala Menkyna randila s moderátorom športového spravodajstva Petrom Varinským, či Dušanom Pašekom mladším. Ani jedna láska nevydržala. Kalisová je momentálne oficiálne bez muža. S Menyknom sa nerozišli v dobrom. Netradične si, inak mĺkva moderátorka, pustila ústa na špacír: „ ..Každý človek si asi aspoň raz v živote musí prežiť najväčší omyl svojho života… tým mojim bol môj posledný vzťah… ďakujem Bohu za túto skúsenosť, ale myslím si, že už stačilo…poučená som dosť na celý zvyšok života… neviem síce, čím som si toto zaslúžila, ale som presvedčená, že už naozaj stačilo… .“

Rozpor s manželom

Teraz zaujala opäť. Na hlave má divočinu. Extravagantnému účesu minulý rok podľahla aj eurposlankyňa Lucia Nicholsonová (44). Dredy sa političke, ktorá má liberálnu DNA, pozdávali. Považuje ich trendy a uvoľnené. Nosí ich na hlave doteraz aj keď jej manžel s nimi nesúhlasil. V momente, keď s nimi vyšla na verejnosť sa vyjadrila, že je pripravená na dávku negatívnych komentárov. Tak sa aj stalo. Mnoho ľudí sa s jej štýlom nestotožnilo. Najmä preto, v akej funkcii pôsobí.

Falošné

Zamotané pramene vlasov nadchli aj moderátorku. Dredy môžu vzniknúť prirodzene, keď sa nečešete alebo zlepením morskou vodou. Dnes sa nadpájajú aj umelé, ktoré sa dajú hocikedy zhodiť. Také zvolila i blondínka. Zmena je život.

Kalisovej zmenu imidžu nájdete v GALÉRII!

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport