eReport.sk
Výzva Richardovi Dírerovi. Nový poslanec vyzýva moderátora TA3, aby zaujal postoj k niekoľkým aktuálnym témam.
Moderátor TA3 Richard Dírer, foto:TA3/vpolitike

Erik Kaliňák: pán Dírer, venujte minútu ticha obetiam očkovania a dokážte, že sa mýlim


Výzva Richardovi Dírerovi. Nový poslanec vyzýva moderátora TA3, aby zaujal postoj k niekoľkým aktuálnym témam. Jednou z nich je dianie v Gaze. Ďalšou je problematika nelegálnej migrácie. Kaliňák žiada od Dírera, aby pripustil, že tá prináša aj problémy, Tie sú mimoriadne viditeľné už dnes v západnej Európe.  

Výzva Richardovi Dírerovi

Erik Kaliňák upozornil na nedávny Dírerov nedeľný obežník venovaný nelegálnej migrácii. Nový poslanec NR SR pripomína, že moderátor nenechal ani nitku suchú v súvislosti s riešením migrácie, na Matúšovi Šutajovi Eštokovi.

Erik Kaliňák pripojil do svojho videa aj krátky zostrih z nedávnej relácie Richarda Dírera, kam si moderátor pozval Tibora Gašpara. Bývalý policajný prezident upozornil moderátora na situáciu v západných krajinách, kde si migranti presadzujú svoj pôvodný spôsob života. Tam už problémy začínajú prerastať cez hlavu. Erik Kaliňák následne upozorňuje, že mnohí aktivisti aj tu na Slovensku, migráciu podporujú a odmietajú tieto fakty uznať. Táto skupina ľudí sa snaží podľa mladého politika umlčať a zdiskreditovať každého, kto s nimi v ich videní migrácie nesúhlasí.

Snahy diskreditovať a umlčať

Následne Kaliňák upozornil na to, čo sa stalo švédskemu policajtovi Petrovi Springerovi, v roku 2017. Jedného dňa mu praskli nervy a na Facebook napísal zoznam trestných činov ktoré v danom týždni riešil. K trestným činom, ktoré zahŕňali napadnutie, znásilnenie či pokus o vraždu uviedol aj mená páchateľov. Išlo o typické moslimské mená. Boli to migranti, ktorí tvrdili, že sú zo Sýrie a nemajú doklady totožnosti. Policajt bol okamžite suspendovaný a obvinený z extrémizmu.

Následne poukazuje mladý poslanec na iné prípady. Napríklad prípad vedkyne Sone Pekovej, ktorej ani roky odbornej vedeckej práce v oblasti molekulárnej biológie, v očiach istej časti verejnosti zrazu nič neznamenali. Len preto, že si dovolila povedať, že Covid nemá prirodzený pôvod.

Erik Kaliňák upozornil aj na to, že pred nedávnom zomrela tvár očkovacej kampane v Izraeli, 8 ročný chlapec. Dostal infarkt. Mladý poslanec ironicky hovorí, že ktokoľvek by jeho úmrtie videl v súvislosti s vakcináciou „sa rovno môže nahlásiť na konšpirátori.sk“.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Výzva Richardovi Dírerovi. Nový poslanec vyzýva moderátora TA3, aby zaujal postoj k niekoľkým aktuálnym témam.
  2. Nebláznime našim deťom hlavy
  3. Ivan Ševčík priniesol šokujúcu informáciu

Niekoľko výziev na záver

Kaliňák pripomína Richardovi Dírerovi, ako sa zvykol pravidelne pohoršovať nad konfliktom na Ukrajine. Vraj Rusko vedie vyhladzovaciu vojnu proti Ukrajine. Pri pohľade na oficiálne štatistky je však nesporné, že Izrael zabil za mesiac konfliktu viac civilistov ako Rusko za 2 roky. Poslanec priznáva Izraelu právo brániť sa a požaduje okamžité prepustenie rukojemníkov. „Ale aktuálne vyčíňanie Izraela sa viac podobá na genocídu z pomsty, než na boj s terorizmom,“ hovorí na rovinu Erika Kaliňák.

V poslednej časti videa člen SMERu-SSD vyzýva moderátora TA3, aby obetoval jeden zo svojich úvodníkov a priblížil divákom svoj pohľad na dianie v Gaze. Kaliňák by od Dírera chcel aj, aby otvorene pripustil, že nelegálna migrácia na západe spôsobuje problémy. „Venujte minútu ticha obetiam očkovania a dokážte, že sa mýlim. Že sa mýlim keď tvrdím, že mnohé z problémov, ktoré trápia našu spoločnosť, nemajú miesto v médiách hlavného prúdu. Namiesto konštruktívnej debaty sa dočkáme vždy len nálepkovania menami ako rasista, populista, konšpirátor či dezolát,“ uzavrel svoje video Erik Kaliňák.  

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Erik Kaliňák: pán Dírer, venujte minútu ticha obetiam očkovania a dokážte, že sa mýlim

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne