eReport.sk
Nebláznime našim deťom hlavy
Boris Kollár, foto:fbPb.k.

VIDEO Kollár: Nebláznime našim deťom hlavy so zvrátenými ideológiami, ktoré ponúkajú niektorí politici!


Nebláznime našim deťom hlavy! O čom to tí liberálni politici, liberálne mimovládne organizácie či iné liberálne inštitúcie neustále hovoria? Menštruovať môžu i iné osoby, ako ženy? Priviesť potomka na svet môžu aj iné osoby, ako ženy? Tieto otázky si kladú mnohí ľudia, a to nie len na Slovensku. Mocní sa snažia nám, i našim deťom štepovať to, že je normálne, ak si môže človek vybrať zo 72 pohlaví. A to, že na svete neexistujú iba dve pohlavia, a to muž a žena.

„Nebláznime našim deťom hlavy“

Na toto konanie zo strany rôznych organizácii, či politikov, ktorí sa snažia ovládnuť septembrové predčasné voľby, upozorňuje i predseda Národnej rady a šéf hnutia Sme rodina Boris Kollár. Ten na sociálnej sieti natočil k pretláčaniu tejto ideológii i video.

Zdroj: fb/boriskollar

„Dostala sa mi do rúk táto knižka, že odkiaľ sa berú bábätká. Pozrite sa, ja o tom niečo teda viem, bábätká po prvé nosí bocian a po druhé sa berú v mojej spálni,“ povedal úsmevne šéf Národnej rady.

Knižka o „zvrátenej ideológii“

Boris Kollár však o problémovej knižke ďalej hovorí a upozorňuje, na nie až tak úsmevný fakt, že sa niektorí politici, strany, či rôzne mimovládne organizácie snažia pretláčať rodovú ideológiu a LGBTI názory do učebníc pre malé deti. „Na tejto strane som si otvoril knižku. Dočítal som sa tam, že môžu i muži otehotnieť. Pevne verím, že sa to mne nikdy nestane. Čo mi avšak veľmi vadí, že toto je tá zvrátená ideológia, že takýmto spôsobom „blbneme“ našim deťom tie hlavy.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ubezpečenie zrejme nezabralo
  2. Poslanec NR SR Ladislav Kamenický (SMER-SD).
  3. Vďaka patrí i občanom
  4. Vy nás čítate a my vám ďakujeme!

Kollárov odkaz

Predseda hnutia Sme rodina v reakcii, na podľa jeho slov „zvrátený obsah knihy pre deti“ posiela ľuďom odkaz: „Toto je tá zvrátená ideológia, o ktorej hovoríme. Nebláznime našim deťom hlavy so zvrátenými ideológiami, ktoré prinášajú niektoré politické strany. Každý nech si robí, čo chce, ale deti by sa nemali dostať k takýmto knižkám, akú som našiel ja.“

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Kollár: Nebláznime našim deťom hlavy so zvrátenými ideológiami, ktoré ponúkajú niektorí politici!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: