eReport.sk
Andrej Danko a jeho národniari navrhujú obnoviť priateľstvo s Ruskom a Bieloruskom. Zdroj: FB / Andrej Danko

VIDEO Relácia „Na hrane“ mohla byť pokojne „Na nože“. Danko sfúkol Krescanko Dibákovú aj Šimečku ako prach zo skrine


Mainstreamové médiá sa dostali do nemilosti politikov vládnej trojkoalície. Skutočnosť síce nemilá, ale po tom, čo stvárali a stvárajú niektoré z nich nič nečakané. Kto si však spomenie na časy keď u nás panoval COVID-19, alebo aj na tie od začiatku konfliktu na Ukrajine, kedy ani v jednom prípade nedostávali možnosť prezentovať svoje názory tí, ktorí majú na vec odlišný pohľad, ten sa tomu ani veľmi nečuduje. A to už nehovoriac o tom, ako v nich boli doslova dehonestovaní niektorí politici.

Dankova potupa moderátorky

Všetky väčšie slovenské mainstreamové médiá sú ovládané západným kapitálom, ktorý chce rozhodovať o politickom dianí u nás. Podľa toho si zrejme vyberá aj svojich redaktorov, ktorí sa potom snažia manipulovať s verejnou mienkou. Do hry navyše vstúpilo zahraničím mimoriadne dotované Progresívne Slovensko, ktoré ale, čuduj sa svete, voľby nevyhralo.

Medzi progresívcami aj liberálmi zavládlo obrovské sklamanie, a preto sa hneď po voľbách spustilo doslova šialenstvo neustále kritizovať všetko koaličné. Je preto logické, že mnohí koaliční politici sa vzopreli a nenechajú si od „snaživých“ redaktorov kadiť na hlavu.

Ja vidím vaše úškrny a niekedy toho mám plné zuby.

Andrej Danko, predseda SNS

Na príklady nemusíme chodiť ďaleko. Predseda strany Smer-SSD Robert Fico a viacerí jeho súkmeňovci úspešne ignorujú viaceré médiá, to isté sa dá povedať aj o šéfovi národniarov Andrejovi Dankovi. Ten sa doslova vybláznil na moderátorke štvrtkovej televíznej debaty Na hrane v TV JOJ Jane Krescanko Dibákovej, ktorú dokonale potupil.

Prirodzene, svoje od neho schytal aj jeho spoludiskutujúci, predseda Progresívneho Slovenska Michal Šimečka. Malú časť z ich „zaujímavej“ debaty priniesol v zostrihu videa Miroslav Kordiak, ktorý tým čo reláciu nevideli, alebo odignorovali, ukázal, aká je „kultúra“ niektorých moderátorov v našich mainstreamových médiách.

A prečo manipulujete ľudí?

Moderátorka diskusnej relácie Na hrane sa už dlhší čas tvári ako „objektívnosť sama“, lenže jej posúvané otázky a najmä úškrnky pri nich či odpovediach respondentov dávajú mnohé najavo. A Andrej Danko dal jasne najavo, že Jane Krescanko Dibákovej ustupovať nebude a zo seba si šaša robiť nenechá. „Ja vidím vaše úškrny a niekedy toho mám plné zuby,“ skonštatoval zostra šéf národniarov pričom pri jej snahe dokázať svoju pravdu dodal: „A prečo manipulujete ľudí? Ale veď vy si vymýšľate!“

Mohlo by vás zaujímať

  1. Ivan Ševčík priniesol šokujúcu informáciu

A ako je už v televíznych, ale dokonca aj vo verejnoprávnej RTVS, zvykom, Jana Krescanko Dibáková sa ukázala ako majsterka v skákaní do reči koaličnému politikovi. „…veď preto vám klesá sledovanosť,“ kopol si opäť Danko, ktorý bránil nielen svoju SNS, ale aj národný záujme Slovenska, do moderátorky aj celej TV JOJ. „Som rád, že ľudia už pozerajú aj iné relácie, lebo toto nemá niekedy význam ani sledovať,“ dorazil šéf národniarov šokovanú moderátorku, ktorá robila čo mohla aby sa ako-tak ubránila s tým, že nabudúce sa „nejako“ zariadia.

„A čo, vari ma opäť nepozvete, ako ste ma nepozývali tri roky?“ spýtal sa s úsmevom Danko. Prirodzene, svoje si od Danka „zlízol“ aj predseda progresívcov Michal Šimečka. Spolu s moderátorkou Janou Krescanko Dibákovou pôsobili obaja pri „naštartovanom“ Dankovi ako malé deti, ktoré kára už dospelý človek.

Zdroj: FB / Miroslav Kordiak

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Relácia „Na hrane“ mohla byť pokojne „Na nože“. Danko sfúkol Krescanko Dibákovú aj Šimečku ako prach zo skrine

Odoberať
Upozorniť na
21 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: