eReport.sk
Foto: profimedia

Vojtěch Kotek prezradil tajomstvo na svojho kolegu. Toľkoto vyhral Prachař za jeden večer

Zatiaľ čo u dievčat herec Vojtěch Kotek (33) boduje a šťastie pri ňom stálo aj pri minuloročnej nehode na motorke, v súťažiach sa mu nedarí. Zvlášť v jednej televíznej. V Máme radi Česko je totiž až na svetlé výnimky každý týždeň porazený kamarátom Jakubom Prachařom (37). Na vine podľa neho nie sú chýbajúce znalosti, ale smola.

Koleso šťastia, v ktorom majú kapitáni súťaže šancu otočiť skóre vytočením bodov naviac, vychádza vždy na Jakuba. Má až neuveriteľné šťastie. „Nikto nám neverí, že to nie je nafejkované. Fakt nie je! Ja robím, čo môžem,“ popísal Kotek v talkshow 7 pádov Honzy Dědka.

Jakub Prachař a Vojta Kotek – Foto: facebook VK

„O Jakubovi sa vie, že sem tam zájde do kasína. Zažil som s ním pár momentov, kedy majitelia kasín plačú, pretože ich pan Prachař vybral,“ vysvetľuje Kotek. Ten zároveň nabonzoval, aký balík peňazí Prachař vyhral behom jedného večera v kasíne.

„Natáčali sme Päťdesiatku v Špindlerovom Mlyne, Kubo tam išiel do nejakého non-stopu. Niečo tam postláčal a vyhral asi stotisíc. Boli tri ráno. Chcel si to vybrať a pani, ktorá tam obsluhovala zbledla a volala majiteľovi toho non-stopu. Zobudila ho a zašepkala do telefónu, že je tam pán Prachař a vyhral sto litrov. Kubo si tam hodinku počkal, majiteľ prišiel a vysolil to,“ prezradil Kotek. Sám vraj také šťastie nemá, a preto ho pri automatoch pravdepodobne nikdy neuvidíte.

Vojta Kotek, foto facebook VK

Vojta Kotek – Foto: facebook VK

A pravdepodobne už ani na motorke. Po minuloročnej vážnej nehode je na seba opatrný. „Nejazdím, nechávam sa voziť. Dávam na seba pozor. Motorka je v šrote. Som rád, že chodím a že som tu. Že môžem ďalej robiť svoju prácu, pretože som sa tiež mohol doviesť na kolieskovom kresle,“ priznal Vojta Kotek.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vojtěch Kotek prezradil tajomstvo na svojho kolegu. Toľkoto vyhral Prachař za jeden večer

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti