eReport.sk
Foto: instagram

Vlámačka u Cibulkovej. Počas dovolenky jej vykradli byt

Dominika Cibulková sa stala už po druhýkrát terčom zlodejov. Minulý rok jej v čase pôrodu vykradli chatu na Záhorí, tentoraz sa zamerali na luxusný byt v Starom Meste.

V nedeľu ráno zasahovala v tejto časti Bratislavy polícia. Podľa informácií Noviny.sk malo dôjsť k lúpeži práve v nehnuteľnosti našej bývalej tenistky. Do Starého Mesta privolali aj hasičov, ktorí zaisťovali stopy v ťažko dostupnom teréne na streche. Zrejme práve týmto spôsobom sa podarilo zlodejom preniknúť do bytu.

O nočnej krádeži informovala prostredníctvom sociálnych sietí aj polícia. „Policajti bratislavskej krajskej kriminálky vyšetrujú okolnosti vlámania do jedného z bytov v bratislavskom Starom Meste, ku ktorému došlo dnes v nočných hodinách,“ uvádzajú na Facebooku Polícia SR – Bratislavský kraj.

Momentálne kvôli vyšetrovaniu nemôžu poskytnúť bližšie informácie. Zatiaľ teda nie je známe, či Cibulkovej z bytu odcudzili nejaké predmety, alebo došlo aj k inému poškodeniu majetku.

Viac sa dozviete:

  1. Dominika Cibulková
  2. Dominika Cibulková

Páchatelia vystihli správny čas, keď je Dominika s rodinou na dovolenke v Toskánsku. Len včera pridávala videá a fotografie z vily, ktorú si prenajali na vidieku. Svojim fanúšikom šťastne povedala, že sú síce v tejto časti Talianska po prvýkrát, ale už sa do nej stihli zamilovať. Samotná tenistka zatiaľ na správy o vlámaní nereagovala a momentálne nie je známe ani to, či kvôli nepríjemnej udalosti prerušia dovolenku a vrátia sa späť domov.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport