eReport.sk
Dominika Navara Cibulková, foto: instagram DC

Dominika Cibulková v Pumpe: Priznala, že si robí maturitu

Zaparkovala na pumpe v Lozorne krátko po jedenástej večer a vo vyzývavom sivom kožuchu s provokatívnym nápisom na chrbte si to namierila rovno k pultu s mikulášskymi balíčkami. Pumpár Miki a taxikár Dano okamžite zbystrili pozornosť. Do preslávenej Pumpy vošla tenistka a mama malého Jakubka, Dominika Navara Cibulková (31).

Seriál RTVS Pumpa sa teší čoraz väčšiemu úspechu vďaka uštipačnému jazyku Dana Heribana a Miša Kubovčíka. Dve ústredné postavy nezvyčajného sitcomu glosujú aktuálne udalosti týždňa na reálnej pumpe v Lozorne vždy vo štvrtok večer. V ten deň je od desiatej večer príchod k tankovacím čerpadlám obtiahnutý páskou. Na parkovisko sa dostanú len členovia štábu, obsluha pumpy a hostia, ktorí účinkujú v seriáli. Tento týždeň to bol europoslanec Martin Hojsík a najznámejšia mama medzi slovenskými tenistkami, Dominika Cibulková. eReport bol pri tom, keď sa zhostila svojej hereckej úlohy.  

Veď ona ich nezabíja

Suchú nitku na nej nenechali. Najmä na jej drahých kožuchoch. „Tie vaše norkové kožuchy. Viete, že kvôli nim umierajú zvieratá? Nevadí vám to?” provokoval tenisku Michal Kubovčík. Dano Heriban, ktorému sa Dominika evidentne páči, si ju zastával: „Ale však ona ich nezabila.” Tenistka je zvyknutá, že jej kožuchy vyčítajú, ale ona si z toho ťažkú hlavu nerobí. Na nakrúcaní mala oblečený netradičný kúsok, ktorý jej prišiel len pred dvomi týždňami z Ruska. „Po šiestich mesiacoch na materskej dovolenke, keď som bola skoro len v teplákoch, som si ním urobila radosť,” prezradila. Vtedy ešte netušila, že nový kožuch sa stane jednou z hlavných tém aj v seriáli Pumpa. Ďalšou bola jej maturita. Dominika vyšla s farbou von. Keďže skúšku dospelosti nestihla pre športové zápolenie v tínedžerskom veku, využila čas na materskej dovolenke. „Chcem maturitu. Už mám skúšku zo slovenského jazyka, budúci rok ma čaká dejepis, angličtina a občianska,” prekvapila tenistka.

Text sa dlho neučila

Pred kamerou pôsobila minimálne tak sebavedomo, ako pred finále v grandslame. Nečudo, nebola to jej prvá herecká skúsenosť. Objavila sa už v MafStory, v Kredenci, točila partizánku pre RTVS. „Už som harcovníčka. Keby som nebola tenistkou, určite som herečkou,” prezradila po polnoci, keď na pľac prichádzal posledný hosť – Mikuláš. Text sa dlho neučila, pri malom Jakubkovi sa to ani nedá. „Ide o môj život a o to, čo reálne žijem, stačilo sa s chalanmi zladiť,” dodala. S Michalom a jeho manželkou, herečkou Zuzkou Kubovčíkovou Šebovou, sú dobrí priatelia. Dominika mala Zuzku ako družičku na svadbe. Povzbudila ju aj pred nakrúcaním? „Dostala som od nej radu, aby som si to hlavne užila,” prezradila Dominika, ktorá sa večer z domu tak často nedostane. „Cestou na pumpu som si v aute hovorila: Wau, čo sa to deje? Idem v noci do mesta,..” dodala pobavene. „Posledných šesť mesiacov žijem rodinný život, jediným nočným rozptýlením je môj syn”. Jej chlapi to spolu zvládli bez problémov. „Zatiaľ mi prišla len jedna esemeska – všetko je v poriadku. Jakubko sa ešte aspoň raz za noc budí, ale mal nachystané mliečko. Je to úžasné bábätko,” vychválila ho Dominika. Čo ešte prezradila o materstve? Aj to sa dozviete dnes večer v seriáli Pumpa na RTVS.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport