eReport.sk
Dominika Cibulková
Dominika Cibulková, foto: Instagram

Nebojí sa o tom hovoriť: Dominika Cibulková stále bojuje s nadváhou!

Stále nemá svoju pôvodnú hmotnosť! Dominika Cibulková (32) priznáva, že ju trápia väčšie krivky.

Minulý rok porodila tenisová hviezda a bývalá štvrtá najlepšia hráčka sveta Dominika Cibulková svojho prvého potomka, syna Jakuba. Pred tehotenstvom sa rozlúčila so svojou dlhoročnou tenisovou kariérou.

Related Posts

  1. Dominika Cibulková

Sama priznáva, že návrat k jej pôvodnej hmotnosti nie je jednoduchý. Krivky má výraznejšie ako pred rokmi. Nebojí sa však o tom hovoriť. „Bojovala som s kilogramami navyše a stále na tom makám. Nie som na váhe, ktorú by som chcela. Chcem s tým bojovať. Môj metabolizmus horšie spaľuje, je to ťažie. Makala som päťkrát do týždňa cardio, mala som diétu, ale stále nie som na váhe, na ktorej by som chcela byť. Dáva mi to zabrať,“ povedala českým médiám Cibulková.

„Nebojím sa o tom hovoriť. Nebola som so sebou spokojná. Chcem sa pekne obliekať, chcem sa páčiť manželovi. To bolo spúšťačom, aby som na sebe začala makať,“ vysvetlila Dominika. „Mám nižšiu svalnatú postavu. Svaly nezabúdajú, sú tam. Robím veľa cardia. Cítim sa po dvoch hodinách lepšie, je to taká mentálna očista,“ prezradila Dominika Cibulková.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti