eReport.sk
slovenská tenistka Dominika Cibulková,
slovenská tenistka Dominika Cibulková, foto:tasr

Dominika Cibulková bude čeliť novej výzve. Zasúťaží si v tanečnej šou

Od narodenia synčeka Jakubka sa Dominika Cibulková venovala najmä svojej rodine. Teraz sa opäť vracia na šoubiznisovú scénu a vstupuje do staronového televízneho projektu. Pred divákmi sa predstaví v úlohe tanečnice.

Prvé šumy okolo Dominikinej účasti v tanečnej šou sa dostali na verejnosť pred pár dňami. Na veľkú radosť fanúšikov ich nakoniec potvrdila aj samotná bývalá športovkyňa. „Ahojte kamoši, mám pre vás malé prekvapko. Pred pár týždňami som prijala ponuku od televízie Markíza, aby som sa zúčastnila v súťaži Let`s Dance, ktorá sa bude konať po piatich rokoch. Je to veľká výzva, na ktorú sa teším, pretože viete, že som veľký bojovník a mám rada výzvy,“ napísala na Instagram.

Bližšie informácie zatiaľ televízia a ani Cibulková neprezradili. No podľa ohlásenia nového projektu môžeme predpokladať, že sa dostane na obrazovky už počas jarnej sezóny. Dovtedy musí Dominika zvládnuť náročné tréningy, na ktorých sa naučí základy rôznych tancov, ktoré bude potom vylepšovať do rôznych choreografií.

Viac sa dozviete:

  1. Dominika Cibulková

„Úprimne priznávam, že som nikdy netancovala, ani som nemala túto ambíciu. Ale keď som videla, aký tím ľudí pracuje na tejto šou, neváhala som. Tak POME na to, teším sa na vás a verím, že si užijete veľa srandy,“ pridala svoj tradičný pokrik, ktorý ju počas kariéry motivoval ku skvelým výkonom. Snáď jej pomôže aj pri tancovaní a Dominika sa udrží v súťaži čo najdlhšie. Všetko bude záležať nielen od jej šikovnosti, ale aj od priazne divákov.

Dominika Cibulková, Foto: Instagram/Dominika Cibulková


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dominika Cibulková bude čeliť novej výzve. Zasúťaží si v tanečnej šou

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti