eReport.sk
Dominika Cibulková
Dominika Cibulková, foto: Instagram

Hádka v módnom zákulisí: Za všetkým stojí Cibulková

Pri pohľade na módu slovenských celebrít nemôžeme hovoriť o veľkej kreativite. Keď sa potom objaví niekto ako Dominika Cibulková, kto je ochotný trochu zariskovať, odnáša si veľa tvrdej kritiky.

Dvorným stylistom našej bývalej tenistky je Andrej Kusalík. Ten pre ňu tento týždeň pripravil na pražskú akciu odvážnejší kúsok od českej návrhárky Zuzany Kubíčkovej. Priehľadný model odhaľoval Cibulkovej postavu, čo sa veľmi nepáčilo stylistke Andrei Ziegler. V jednom zo svojich hodnotení ju preto rozniesla na kúsky.

Keďže to nebola prvá kritika smerom na kolegu, rozhodol sa reagovať. Kusalík jej na Instagrame venoval pár štipľavých slov, ktoré sa zapáčili niektorým slovenským prominentom. V zákulisí nášho šoubiznisu sa preto spustila nečakaná vojna.

„Som už otrávený z toho, ako si tu, v našom prostredí módy, „zasadli” na mňa a moju prácu pre Dominiku Cibulkovú osoby, u ktorých absentuje akýkoľvek prínos, či aspoň stopa v oblasti módy ako takej. O podpore lokálnej tvorby ani nehovorím. Samozvaná kritička, ktorú zjavne bulvár „oslovuje” očividne len pre jej talent preexponovane „hodnotit” práce a outfitov iných,“ Kusalík nebral ohľad na dobré vzťahy medzi módnymi expertmi.

Stylista poznamenal, že si Dominika uvedomuje niektoré svoje nedostatky ako napríklad nižšiu postavu. Napriek tomu to neznamená, že by sa mala strániť módnym výstrelkom a užívať si pekné oblečenie. Takýto bodyshaming sa mu zdá nanajvýš nevhodný.

Viac sa dozviete:

  1. Dominika Cibulková

„Smejem sa pri predstave, že by ju niekto „pozval” hodnotiť outfity osobností napríklad na MET Gala. Na základe profesných úspechov by to asi nebolo. A tak už len záverom, móda a vkus má oveľa širšie mantinely, a ak si ju niekto dovolí hodnotiť, mal by najskôr prekročiť provinčný a zápecnícky rozmer a obzrieť sa aj ďalej ako do fast fashion storu v obchodnom centre,“ poznamenal nahnevaný módny guru.

Dominika Cibulková, foto: Instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport