eReport.sk
Moderátor Viktor Vincze, foto: instagram

Viktor Vincze je s Adelou v adopčnom procese: Zobrali by si aj rómske dieťa?

Nie je žiadnym tajomstvom, že moderátor Viktor Vincze (30) s manželkou Adelou (40) plánujú adopciu. Zobrali by si aj rómske dieťa?

Viktor Vincze s manželkou Adelou plánujú adopciu a sú zahrnutí do tohto programu. V súvislosti s nimi sa často skloňuje otázka, či budú mať dieťa. Naposledy Viktor na svojom instagramovom profile zdieľal otázku, či by si adoptoval aj rómske dieťa. Jeho odpoveď znela áno.

Pred časom nám Adela Vinzeová poskytla veľký rozhovor, v ktorom sme sa bavili aj o adopcii. „Aktuálne sme v adopčnom procese. Najprv sme absolvovali veľa papierovačiek, potom to bola návšteva sociálneho pracovníka, ktorý si overoval ako bývame. To už máme za sebou. Potom nasledovalo sedenie so psychológom, s ktorým sa pripravujeme z rôznych strán na tento celý možný akt. Takže my sme stále v tomto prípravnom procese, akurát tie sedenia sa počas korony trošku spomalili,“ povedala pred pár mesiacmi pre eReport.sk.

V zamyslení na túto otázku pokračovala aj ďalej. „Veľa sa spolu rozprávame o tom, či to vlastne chceme, čo je ten cieľ, kvôli ktorému to robíme a prečo je pre nás atraktívny. Aktuálne sme to odovzdali do božích rúk. Keď ukončíme tento proces, tak sa môže stať, že budeme ešte dva roky čakať na to, že nám zavolajú. Môžeme čakať dokonca aj štyri roky. Môže sa stať, že nám zavolajú, tak poďte si pre dieťa. Ak by sa to stalo teraz, tak sa na to cítim absolútne nepripravená. Neviem, či na to už bol niekto absolútne pripravený,“ prezradila pred mesiacmi Adela.

Na otázku v rozhovore, či by bola ochotná adoptovať si aj rómske dieťa, odpovedala jasne. „O tom sme sa rozprávali tiež“, priznala. Ako to so známym párom a ich dieťaťom dopadne, ukážu najbližšie mesiace. Téma adopcie sa totiž obaja nebránia, hoci pred tým majú istý druh rešpektu.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Viktor Vincze je s Adelou v adopčnom procese: Zobrali by si aj rómske dieťa?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti