eReport.sk
Richard Sulík, foto: tasr

VIDEO SULÍK PREKVAPIL Vytiahol „atómový kufrík“ na covid! Čo dokáže táto hračka?

Ako z filmov Jamesa Bonda! Šéf liberálov Richard Sulík dnes na rokovaní vlády vytiahol najnovší výstrelok moderných technológií. Minister hospodárstva vytiahol zvláštny kufrík. Čo dokáže a ako nám pomôže v boji s koronavírusom?

Pred novinármi sa Sulík pochválil poriadnou kuriozitou. Kufrík, ktorý vyrobil slovenský výrobca vás totiž vie expresne otestovať na Covid 19. Neveríte? Novinári si to vyskúšali na vlastnej koži priamo pred ministrom hospodárstva.

„Prišiel za mnou jeden slovenský vynálezca, aj také dačo existuje,” zavtipkoval Sulík po rokovaní vlády. Následne na to rozložil zaujímavý kufrík. „Vyzerá to síce ako atómový kufrík, ale je to tester. Je to covid tester,” vysvetlil Sulík.

FOTO kufríkového testeru na covid nájdete v GALÉRII

Foto: eReport

Stačí ak si človek na štyridsaťpäť sekúnd priloží na vyhradené plochy svoje dlane a vzápatí mu vyjde výsledok či je alebo nie je pozitívny na Covid. Šéf liberálov prezradil, že kufrík má zapožičaný a spočiatku chcel, aby sa návštevníci ministerstva pred vstupom do budovy ním otestovali.

„Urobím to ale inak. Ponúknem to ministrovi zdravotníctva, aby sa to testovalo na tých, čo sú pozitívni, pretože treba zistiť účinnosť toho stroja,” dodal.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport