tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Zľava Richard Takáč (Smer-SD) a Veronika REmišová (Za ľudí) v televíznom štúdiu.
Zľava Richard Takáč (Smer-SD) a Veronika REmišová (Za ľudí) v televíznom štúdiu. Zdroj reprofoto ta3.com

VIDEO Remišová na otázku, či sa ako politička za seba hanbí: Hanbiť sa môže Smer!

Moderátor diskusnej relácie TA3 V politike Richard Dírer v nedeľu poriadne skritizoval slovenských politikov. Tí podľa neho namiesto pomoci ľuďom a riešenia vážnych spoločenských problémov riešia nepodstatné veci. Do popredia sa namiesto hospodárskej a energetickej krízy dostáva osoba ministra financií Igora Matoviča (OĽANO), bitka poslankýň Jany Bittó Cigánikovej (SaS) a Romany Tabák (Sme rodina), konzervatívnosť či liberálnosť budúceho ministra školstva – tiež to – či vládne koketovanie s bývalými poslancami ĽSNS.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. V popredí Igor Matovič, vľavo Eduard Heger a vpravo Roman Mikulec (všetci OĽANO).
  2. Poslanec OĽANO Jozef Pročko
  3. Remišová vyzýva prezidentku: Okamžite zasiahnite voči Žilinkovi
  4. Veronika Remišová (Za ľudí) a Ľuboš Blaha (Smer-SD) v relácii Na telo s moderátorom Michalom Kovačičom.
  5. Remišová vyzýva prezidentku: Okamžite zasiahnite voči Žilinkovi
  6. Na kombosnímke Richard Raši a Veronika Remišová
  7. Šéfka Za ľudí Veronika Remišová na snímke z videa.
  8. Predseda strany SaS Richard Sulík.

„Dámy a páni na kopci, v mene politického boja, naháňania percent pred voľbami, či vymyslených kultúrno-etických vojen rozoštvávate túto krajinu namiesto pokoja po ťažkých covidových rokoch a pomoci. Môžete sa hanbiť,“ skonštatoval Dírer na úvod relácie.

Moderátorove nezvyčajné uvedenie politickej diskusnej relácie „V politike“ na TA3 označila satirická stránka Zomri ako „Nedeľná chvíľka poézie.“

Remišová sa nehanbí

Dírer však narazil na sebavedomú ministerku investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veroniku Remišovú (Za ľudí), ktorá je známa hrdosťou na výsledky svojej práce a častým obracaním pozornosti na sociálno-demokratickú opozíciu, predovšetkým na stranu Smer-SD a jej predsedu Roberta Fica. Svojich stabilných kritikov, ale ani priaznivcov (lebo aj tých akiste má) nesklamala ani tentokrát.

„Dokedy budeme musieť sledovať, a čo je ešte horšie – aj prežívať toto divadlo, ktoré nám koalícia ukazuje?,“ opýtal sa moderátor Remišovej na rovinu. „To, môžete sa hanbiť, platí na vás, pán poslanec,“ reagovala Remišová narážajúc na svojho spoludiskutujúceho a poslanca NR SR Richarda Takáča (Smer-SD).

„V parlamentnom bufete ste jedli lacnú tresku“

Ministerke prekáža, že opozícia obštrukciou schôdze parlamentu poukázala na to, že vláda má menšinu a nedisponuje dostatočnou mocou v na to, aby otvárala rokovania v NR SR, alebo schvaľovala zákony. „Robiť obštrukcie a tváriť sa, že nie som robote a neotvoriť schôdzu, na ktorej sú zákony, ktoré pomáhajú občanom SR, brať za to kráľovský plat 5000 eur mesačne, ja to pokladám za absolútne neakceptovateľné! Vy ste neotvorili schôdzu, tvárili ste sa, že tam nie ste, v parlamentnom bufete ste jedli lacnú tresku, vo fajčiarni ste sa rehotali, ako ste super spravili vláde zle a potom ste ešte vybehli na námestie a tam ste kričali, že vlastne nič sa neprijíma, nič sa nerobí,“ rozčuľovala sa v priamom prenose vicepremiérka, ktorá sama ako ministerka nezarába nízku sumu a dokonca patrí medzi tých členov vlády, ktorí si mesačne prilepšia najviac.

Remišová: Občania SR nie sú hlúpi!

Dírer Remišovej však pripomenul, že to však nie je opozícia, kto môže za nedostatok vládnych poslancov v parlamente a z toho vyplývajúcej nutnosti pokračovať v menšinovom vládnutí, na čo vládna politička reagovala, že aj inde sú predsa menšinové vlády, avšak to čo sa deje na Slovensku sa tam nedeje. A z pohodlia domova si po debate strihla z relácie aj 35 sekundovú pasáž a ponúkla ju fanúšikom na sociálnej sieti. V nej okrem iného Takáčovi vysvetľuje, že „občania SR nie sú hlúpi.“

Zdroj: fb/remisova.veronika

Takáč sa na slovách Remišovej zjavne dobre bavil

Poslanec Smeru Takáč šéfke Za ľudí pripomenul, že hádzanie viny na Smer za všetko je pre ňu typické. „To, že je menšinová vláda – je ich 69 alebo 70 poslancov, ktorí nevedia vládnuť, tak za to nesú plnú zodpovednosť oni. Kde za toto môže Smer, pani Remišová?,“ opýtal sa Takáč s viditeľnou dávkou pobavenia na Remišovej predchádzajúcich slovách.

Pozrite si úvod nedeľnej relácie „V politike“. Podpredseda Smeru politickej oponenentke povedal toho oveľa viac. Napríklad aj to, že dnes na Slovensku nemáme menšinovú vládnu trojkoalíciu, ale iba dvojkoalíciu. Prečo? Viac sa dozviete v pripojenom videu.

VIDEO Remišova smerom k Takáčovi: To „môžete sa hanbiť“ platí na vás, pán poslanec!

Zdroj: ta3.com


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Remišová na otázku, či sa ako politička za seba hanbí: Hanbiť sa môže Smer!

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku