tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Andrej Medvecký v protiplynovej maske.
Andrej Medvecký v protiplynovej maske. Zdroj: tasr

VIDEO Poslanec Medvecký vystúpil v plynovej maske a odkázal saske: Pre vás sme len obyčajné čísla!

Do diskusie v Národnej rade SR k vládnemu návrhu na zmenu legislatívy v súvislosti s treťou vlnou pandémie prihlásilo viacero poslancov. Medzi inými aj zástupca ĽSNS Andrej Medvecký. Ten proti povinnosti nosiť respirátor protestoval s plynovou maskou na hlave.

Aj takto sa dá! Medvecký sa pred rečnícky pult v rokovacej sále postavil s plynovou maskou na hlave. Aj keď sa mu rozprávalo zjavne ťažko a miestami mu nebolo ani poriadne rozumieť, niekoľko kritických odkazov smerom k opozícii vyslať stihol. „Sú tisíce a tisíce ľudí, ktorí majú po tej vakcíne veľmi zlý zdravotný stav, alebo už zomreli,“ zdôraznil smerom ku koaličným poslancom, ktorí sa práve chystali schváliť prísnejšie protipandemické opatrenia v súvislosti s treťou vlnou pandémie nového koronavírusu (a napokon ich aj schválili).

Keďže ide o legislatívne zmeny, ktorých hlavným cieľom je dosiahnuť na Slovensku vyššiu zaočkovanosť voči covidu, Medvecký pokračoval: „Poznám aj v okolí ľudí, alebo teda poznal som, ktorí po očkovaní zomreli. Neboli v žiadnych vašich tých číslach, ako sa tá vaša strana SaS stále oháňa, len číslami, číslami a číslami… Pretože pre vás sme len obyčajné čísla!“ – odkázal na adresu liberálov Medvecký s plynovou maskou na hlave.

Zdroj: tasr

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Účastníci protivládneho podujatia "čapicový protest", ktorý zorganizoval poslanec Národnej rady SR (NR SR) Robert Fico (Smer-SD), ku ktorému sa pridali strany SNS a Republika v Rimavskej Sobote 17. októbra 2021.
  2. Mária Kolíková.
  3. policajt kotroluje zákazníčku v Námestove vo štvrtok 30. septembra 2021.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Poslanec Medvecký vystúpil v plynovej maske a odkázal saske: Pre vás sme len obyčajné čísla!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku