eReport.sk
Patrick Linhart (Sme rodina). Foto: tasr

To si ako nasadil ten štít? Poslanec zverejnil foto z parlamentu. Takúto psychiatriu tu mám každý deň!

Slováci sa už od štvrtka musia zmieriť s nastoleným núdzovým stavom či zákazom vychádzania. Za porušenie nariadení im veľakrát hrozia pokuty. A potom tu máme poslancov, ktorí na nariadenia vysoko kašlú. Jednému z nich sa na sociálnej sieti poriadne vysmial koaličný poslanec Patrick Linhart (Sme rodina).

Linhart, ktorý sa skôr prezentuje ako odborník na potravinový sektor, si tentoraz zobral na paškál poslanca z klubu ĽSNS Petra Krupu, ktorý dorazil do parlamentu zaujímavo vybavený. Hoci je povinné nosiť v interiéri prekryté horné dýchacie cesty, Krupa si toto nariadenie vysvetlil po svojom. Nielenže nemal respirátor, ale aj plastový štít si namiesto na ústa nasadil na oči. „Ochrana pred 5G a násilnou aktualizáciou softvéru mozgu. Dnes sa očkuje aj laserovými lúčmi priamo zo satelitov. Pozor!“ vysmial kolegu v parlamente Linhart, ktorý zverejnil aj Krupovu fotografiu.

Vedľa neho sedí aj šéf ĽSNS Marián Kotleba, ktorý sa pravidelne neunúva prekrývať dýchacie cesty. „Je mi z vás zle, páni na fotografii,“ okomentovala jedna z diskutujúcich. Linhart jej pohotovo odpovedal. „Aj mne je zle z poniektorých, takže viem ako sa cítite. Ja mám túto psychiatriu na dennom poriadku,“ posťažoval si.

Zrejme vie, o čom hovorí. Nie je tak dávno, čo sa snažil zablokovať rečnícky pult Milan Mazurek, pretože si odmietal nasadiť respirátor. Nakoniec si poslanci odhlasovali, že budú vystupovať z miesta a tak mu neostávalo nič iné, iba odísť od pultu. Potom zase do sály napochodoval Krupov kolega Andrej Medvecký v plynovej maske.

Čítajte viac:

  1. Andrej Medvecký v protiplynovej maske.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

To si ako nasadil ten štít? Poslanec zverejnil foto z parlamentu. Takúto psychiatriu tu mám každý deň!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti