tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Robert Fico na snímke z videa.
Robert Fico na snímke z videa. Foto: yt/smer-sd

VIDEO Podľa Fica nás čakajú vysoké účty: Heger prehral v Bruseli aj vlastné gate!

Ľuďom v bytoch prichádzajú nové zálohové platby za teplo, ktoré sú niekoľkonásobne vyššie oproti minulosti. Premiér Eduard Heger (OĽANO) sa však aj napriek tomu snaží vzbudzovať dojem, že na Slovensku je s cenami energií všetko v poriadku. Pokiaľ však niekomu v schránke pristane vystavený šek, neexistuje politik, ktorý by ho presvedčil, že je realita iná. Opozičný líder Robert Fico (Smer-SD) sa na dnešnej tlačovej konferencii rozhodol riešiť práve ceny energií. A na činnosť premiéra opäť nemal pekné slová.

„Dnes nám ukázali veľké krajiny, ako funguje Mníchov. A je to presne dokonca deň, 30. septembra 1938 sa niečo stalo a my máme dnes 30. septembra 2022 a malým krajinám bolo jasne ukázané, ako si vážime v Európskej únii postoje členských štátov ako je Slovensko a ďalšie. V tomto prípade dokonca odignorovali aj postoj Poľska, čo už malá krajina nie je. Heger a neschopná banda nariekali, nič nerobili. Jediné, čo robili bolo to, že poslušne posielali zbrane na Ukrajinu a poslušne hlasovali za každú jednu hlúpu sankciu proti Ruskej federácii, pričom každá jedna sankcia proti Ruskej federácii spôsobila odozvu a tá odozva je taká, že ľudia sa môžu reálne obávať, či budú mať peniaze na zaplatenie energií a či vôbec tie energie budú k dispozícii. Dnes sa ukázala mocenská pozícia veľkých štátov v Európskej únii, ale dnes sa ukázalo aj to, čo robia v Európskej únii so servilnými politikmi a so servilnými štátmi. Heger a spol. dnes dostali daň za svoju servilnosť,“ konštatuje Fico.

Heger vraj v Bruseli prehral na plnej čiare

Pokiaľ nie je rozhodnutie lídrov EÚ v súlade s tým, čo očakávajú slovenskí občania, mala by vláda byť voči svojim partnerom nekompromisná. Slovensko za minulých vlád už viackrát ukázalo, že veľké štáty Únie musia rešpektovať názory tých menších. Tentokrát, zdá sa, Heger podobný rešpekt pre Slovensko nevybojoval.

Zdroj: YT/SMERSD

„Pán Heger, dva závery, prehrali ste v Bruseli aj vlastné gate, lebo si vás nevážia, lebo ste servilný, ste človek, ktorému keď povedia, že má poslať S300 na Ukrajinu, tak ju pošle. Ste človek, ktorému keď povedia, pošlite MIG 29 na Ukrajinu, tak pošlete. Ste človek, ktorému keď povedia, pošlite všetky náboje, tanky, BVP, húfnice, tak pošlete. Lebo ste posratý pán Heger a si myslíte, že za toto dostanete medailu cti od amerického kongresu. Dnes bol Heger odmenený za hlúposť, servilnosť a neschopnosť a na pôde EÚ nič nevyriešil,“ tvrdí Fico.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. úplní babráci vládny návrh
  2. Predseda vlády SR Eduard Heger.
  3. Budova Najvyššieho súdu SR v Bratislave, súd, budova
  4. Politológ a občiansky aktivista Ján Baránek
  5. Na kombosnímke zľava Ursula von der Leyenová a Eduard Heger.
  6. Predseda vlády SR Eduard Heger (OĽANO).

Podľa jeho slov má premiér dve základné možnosti: „prvá je, že pri prvom hlasovaní v NR SR o akomkoľvek vládnom zákone požiada parlament, aby toto hlasovanie o zákone bolo spojené s hlasovaní o dôvere vlády SR. Druhá je, že ak si chce zachovať aspoň ako takú tvár, mal by jasne kolegom v EÚ povedať, že bude hlasovať za ďalšie sankcie,“ píše sa ďalej v tlačovej správe Smeru.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Podľa Fica nás čakajú vysoké účty: Heger prehral v Bruseli aj vlastné gate!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku