eReport.sk
Účastníci protivládneho podujatia "čapicový protest", ktorý zorganizoval poslanec Národnej rady SR (NR SR) Robert Fico (Smer-SD), ku ktorému sa pridali strany SNS a Republika v Rimavskej Sobote 17. októbra 2021.
Ľudia na čapicovom proteste v Rimavskej Sobote. Foto: tasr

Celé VIDEO z protestu v R. Sobote. Taraba: Chalúpkove Mor ho! zneje v ušiach stále

Protest v Rimavskej Sobote mal vysokú úroveň aj po kultúrnej stránke. Vystúpenia umelcov a Chalúpkove Mor ho! znejú v ušiach stále, napísal Taraba na sociálnej sieti. Aká bola atmosféra v rimavskosobotskom amfiteátri, kde sa podľa organizátora protestu, strany Smer-SD, zišlo vyše 4000 ľudí nespokojných s touto vládou?

Portál eReport ako jedno z mála médií na Slovensku naživo v nedeľu popoludní (17.10.) sprostredkoval atmosféru z protivládneho protestu v Rimavskej Sobote.

Fotografie z čapicového protivládneho protestu v Rimavskej Sobote

GALÉRIA – Foto: tasr

Okrem Roberta Fica a jeho spolustranníkov sa ňom predstavili aj ďalší známi politici, ktorí ostro kritizujú súčasný vládny štvorspolok. Prítomným občanom sa prihovoril aj šéf SNS a bývalý koaličný partner Smeru Andrej Danko či konzervatívny politik, nezaradený poslanec a predseda mimoparlamentnej strany Život – NS, Tomáš Taraba.

Protivládna demonštrácia začala slovenskou hymnou a skončila piesňou na Kráľovej holi, ktorú si spoločne zaspievali všetci prítomní občania. Video, ktoré protest zachytáva od jeho prvých minút až do konca sme umiestnili aj na našom youtube kanále.

Zdroj: youtube.com/eReport

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Celé VIDEO z protestu v R. Sobote. Taraba: Chalúpkove Mor ho! zneje v ušiach stále

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport