eReport.sk
Slovenský premiér Eduard Heger počas tlačovej konferencie po stretnutí premiérov V4 + Slovinsko v Ľubľane 9. júla 2021.
Eduard Heger v Ľubľane. Foto: tasr

VIDEO Humbuk po príchode Hegera do Poltára. Hanba, fuj, nenažranec! Kričali kritici očkovania

Šéf vlády Eduard Heger na svojich pracovných potulkách po Slovensku zavítal aj do Poltára. Nevinná akcia sa ihneď vyostrila, keď premiéra pri príchode svojsky “privítali” kritici očkovania.

Zdokumentované videom

Časť návštevy predsedu vlády zdokumentoval Michal Nociar. Ten je známy z médií ako človek, ktorý sa pasuje so svojim zdravím. Aktívne hral futbal a dokonca robil rozhodcu. Po štyroch mozgových príhodách musel ťažko skúšaný mladík zavesiť kopačky na klinec.

Práve aj Nociar je kritikom očkovania. „Ja som sa zúčastnil len zo zvedavosti, ja sa očkovať nedám určite. A moje rozhodnutie určite nezmení niekto, kto ma nepozná,” povedal pre eReport autor videa. Čo sa teda po príchode Hegera do Poltára dialo?

Viac článkov tu:

  1. Na snímke predseda vlády Eduard Heger (OĽANO) počas príhovoru v Kališti.
  2. Z Dňa otvorených dverí (DOD) v Národnej rade Slovenskej republiky v Bratislave 1. septembra 2019.

“Hanba, fuj, zlodejská banda!”

Podľa oficiálneho programu mal Heger navštíviť primátorku Poltára Martinu Brisudovú a vedenie obce. Ako ukazuje Nociarove video na premiéra si počkal hlúčik hlasných odporcov vakcinácie. Ľudia tak po príchode policajtov a vládnej limuzíny kričali fuj, hanba či apartheid. „Zlodejská banda,” zakričal jeden z mužov.

„Čo sa usmievate, chcete ich napichať?” Kričali Hegerovi “fanúšikovia” smerom k deťom. Jedna zo žien upozornila kritikov, nech dajú slovo práve aj deťom, ktoré prišli šéfovi vlády predniesť básničku, ale aj piesne s národnými myšlienkami. „Také by nemali spievať, lebo si ju nezaslúži,” pohoršovala sa premiérova kritička.

Mikrofónu sa chopil aj samotný premiér. Ten v poltárskom parku priznal, že sa diskusie nebojí a prihovoril sa aj kritikom očkovania.. „Veľmi ma teší, že som mohol stretnúť všetkých, čo ste tu. Aj tých, ktorí možno oceňujú kroky tejto vlády, ale aj tých, ktorí neoceňujú kroky tejto vlády,” povedal premiér. Kritici sa opäť rozkričali a skandovali: „Kde je referendum?” či hromadné “Hanba!”

Video Michala Nociara – Foto: FB/MN

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Humbuk po príchode Hegera do Poltára. Hanba, fuj, nenažranec! Kričali kritici očkovania

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti