eReport.sk
Ján Budaj, foto: tasr

FOTO Vieme, kde dovolenkoval Matovičov minister: Budaj si zaletel na Pyrenejsky polostrov!

Zákonodarci vyzývali, aby ľudia stavili kvôli korone na dovolenky na Slovensku. Niektorí to však nevydržali a zlákalo ich more a pláž. Matovičov minister sa s manželkou nechal zlákať Andalúziou.

Prezidentka Zuana Čaputová sa toto leto vybrala do Toskánska: „Cestovať do zahraničia momentálne nie je zakázané. Treba sa však správať zodpovedne – vrátane očkovania, ktoré máme v mojom prípade všetci,“ poznamenala. Zároveň objasnila, že v cudzine bola iba na predĺženom víkende. „Dovolenka v zahraničí je však povolená. Samozrejme, pri dodržiavaní všetkých potrebných opatrení,“ doplnila.

Predviedli sa

Richard Sulík dovolenkoval v Chorvátsku, rovnako tak aj Ján Mikas. Bývalému premiérovi Matovičovi je ľúto, keď politici vyzývajú tráviť dovolenku na Slovensku a pritom si užívajú exotiku v zahraničí. Viacerí poslanci Národnej rady z Matovičovho klubu však zverejnili fotky tiež zo zahraničných dovoleniek. Poslanec Tomáš Šudík na sociálnu sieť Facebook pridal fotku, na ktorej si užíva dovolenku na pláži v Bulharsku. Poslanec Stančík sa pochválil fotkou z Berlína. „Dovolenka podľa môjho gusta,” napísal. Vicepremiérka a predsedníčka strany Za ľudí Remišová na Instagrame zverejnila fotky z dovolenky na Slovensku. „My tento rok tiež ostaneme v lete na Slovensku. Naša domovina má totiž ešte kopu miest, ktoré určite nepoznáme. Na Slovensku najkrajšie,” napísala. Martin Klus podporil s rodinou toto leto slovenskú ekonomiku: „My dovolenkujeme na Slovensku, lebo stále je čo objavovať a obdivovať. Chceme trošku pomôcť ťažko skúšanému domácemu cestovnému ruchu a so 6 týždňovým bábätkom je to doma predsa len jednoduchšie,” napísal štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR.

Bez batožiny

Matovičova kritika nezastavila Jána Budaja z OĽaNO. S manželkou si odskočil na juh Španielska do slnečnej Malagy. Na bratislavské letisko priletel minulý týždeň opálený, ale dobrú náladu na sebe nedal znať. Lietadlo, ktoré pristálo v Bratislave plné Slovákov ministra spoznalo aj pod respirátorom a vo voľnočasovom oblečení. Minister Budaj si počas letu zahĺbene čítal knižku. S manželkou Annou však cestovali naľahko. Obaja mali iba ruksaky.

Foto: ereport instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport