eReport.sk
Predseda Smeru Robert Fico, foto:fb/R.F.

VIDEO Ficov odkaz Pellegrinimu: Nazývaš dezolátmi ľudí, ktorí ti urobili kariéru!

V nedeľu počas relácie Na telo, kde boli hostia Peter Pellegrini a minister životného prostredia Ján Budaj (OĽANO), predseda opozičného Hlasu prekvapivo označil ľudí v Smere za dezolátov. Touto rétorikou voči strane Roberta Fica väčšinou disponuje minister obrany Jaroslav Naď, či iní koaliční politici. Práve preto vyjadrenie predsedu Hlasu mnohých ľavicových voličov šokovalo.

Predseda opozičnej strany Hlas-SD Peter Pellegrini sa začína strácať v niektorých svojich výrokoch a jeho voliči mu to v diskusiách pod príspevkami dávajú jednoznačne pocítiť. Po zverejnení Pellegriniho vyjadrenia na adresu Smeru nenechal na svoju reakciu Robert Fico dlho čakať.

Podľa Fica nazval ľavicového voliča dezolátom

„Po tom čo som dnes videl rozhovor medzi Petrom Pellegrinim a eštebákom Budajom by som mohol skákať od nadšenie, avšak napokon som smutný, že v politickej kuchyni Smeru vyrástli takto falošní ľudia s najvyššími ambíciami. My v smere dobre vieme, že Pellegrini a Hlas to veľmi ťahá k spolupráci s Matovičom alebo Kollárom, ale to, že bude lavicového voliča nazývať dezolátom, nemôžem pripustiť.,“ uvádza Fico.

Zdroj: video:fb/robertfico

Pripomenul mu odkiaľ prišiel

„Rád by som sa teraz prihovoril priamo Petrovi Pellegrinimu: Peter, títo ľudia, ktorých nazývaš dezolátmi alebo extrémistami, urobili pre teba všetko. Vďaka nim si dosiahol v Smere takú kariéru o akej si ani nesníval. To, že majú títo ľudia na veci iný názor, ťa neoprávňuje aby si ich nazýval dezolátmi,“ uzatvára predseda Smeru Fico

Bude vás zaujímať:

  1. Na kombosnímke prezidentka Zuzana Čaputová a premiér Eduard Heger.
  2. Vicepremiérka a líderka strany Za ľudí Veronika Remišová.
  3. Peter Pellegrini (uprostred) počas tlačovky strany Hlas-SD.
  4. Matúš Šutaj Eštok v štúdiu RTVS.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Ficov odkaz Pellegrinimu: Nazývaš dezolátmi ľudí, ktorí ti urobili kariéru!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti