eReport.sk
Ilustračná foto, foto: eReport

Veľký protest pred úradom vlády: Do Bratislavy smerujú vraj už tisíce ľudí vlakmi aj autobusmi!

V sobotu, teda dnes 10. júla, sa má v Bratislave uskutočniť pred úradom vlády o 14:00 h veľký protest. Na sociálnych sieťach sa ľudia organizujú v rôznych skupinách. Účasť už ohlásil napríklad šéf SNS Andrej Danko či líder ĽSNS Marián Kotleba. Po proteste chcú demonštranti navštíviť doma aj niektorých politikov a členov konzília.

Do Bratislavy majú v sobotu podľa informácii sociálnych sieti smerovať davy ľudí. Organizátori hovoria o tisícoch účastníkov, ktorí prídu do hlavného mesta vlakmi aj autobusmi. Facebooková skupina Verejnosť proti nátlaku a psychickému mučeniu uvádza, že po protestoch pred úradom vlády bude program pokračovať ďalej. Navštíviť chcú bydliská politikov a členov konzília, ktorí sú podľa nich zodpovední za súčasnú situáciu.

„Po skončení protestu 10.7.2021, ak nedôjde k zmene správania sa voči občanom Slovenska, budeme organizovať protesty pred domami zodpovedných osôb. Ak sa nepodarí nájsť ich miesto pobytu (mnohí sú utečení za hranicami ako Matovič) tak bude protest v jeho rodisku, alebo bydlisku rodičov. Ako prvý protest sa plánuje pred bydliskom Jarčušku, agenta firmy Pfizer, poprípade pred jeho pracoviskom,“ píšu v statuse.

Príde Kotleba aj Danko

Účasť na protestoch z politikov prisľúbil šéf opozičnej ĽSNS Marián Kotleba či bývalý predseda národnej rady a líder SNS Andrej Danko. „Zajtra sa vidíme o 14:00 pred Úradom vlády. Vyjadrujem podporu a pochopenie protestom na hraniciach. Ľudia sú v zúfalej situácii a predstavitelia štátu dovolenkujú, akoby sa nič nedialo. Aj vďaka konaniu prezidentky ľudia už nemajú inú možnosť,“ odkázal Danko na sociálnej sieti.

Zdroj: fb/andrejdanko.sk

S protestami sa v poslednej dobe roztrhalo vrece:

  1. Dav demonštrantov v Bratislave.

Pri Jačuškovom dome však protesty nekončia a demonštranti chcú navštíviť viacerých kompetentných činovníkov. „Ďalšie skupiny budú pred domom Krčméryho, Milana Krajniaka – ktorí sú poblízku miesta konania protestov,“ informuje skupina Verejnosť proti nátlaku a psychickému mučeniu s statuse.

Zdroj: fb


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Veľký protest pred úradom vlády: Do Bratislavy smerujú vraj už tisíce ľudí vlakmi aj autobusmi!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti