eReport.sk
Foto: eReport

Známeho humoristu ľudia vytočili do nepríčetna: Slovákov na včerajšom proteste nazval ČVARGOU a TEĽCAMI

Veľké protestné zhromaždenie, ktoré sa konalo včera v priestranstve pred Úradom vlády Slovenskej republiky nebolo niektorým po vôli. Teda ani nie tak samotná demonštrácia ako ľudia, ktorí sa na nej zúčastnili. To ako vyzerali ľudia na proteste a ako sa správali dokonca prinútilo známeho humoristu k tomu, aby Igora Matoviča nazval Pannou Orleánskou a súčasnú vládu Ligou výnimočných.

Aj keď sa Rasťo Piško dlhé roky venoval téme politickej satiry, najmä prostredníctvom legendárnych listov premiérovi, dnes politické dianie komentuje väčšinou už len na sociálnej sieti. Po najnovšom sa mu nedalo nevyjadriť k včerajšiemu protestu pred Úradom vlády SR a najmä k ľuďom, ktorí sa ho zúčastnili. „Výkvet slovenskej čvargy opäť raz svojou návštevou poctil naše hlavné mesto! Prepáčte, ale inak to napísať neviem,” začal svoj status na sociálnej sieti humorista Rasťo Piško, ktorý stojí na druhej strane barikády.

Súvisiace články:

Vo svojom príspevku ďalej opisuje ľudí, ktorí stretol po ceste, ako išiel do potravín: „Mal som to šťastie, že čosi po 14.00 som sa vybral na nákup do potravín. Už na Obchodnej som uvidel dvoch do pol pása obnažených mužov. Neboli to bezdomovci, lebo tí takéto veci nerobia.” Vraj všetko pochopil, až keď vošiel do obchodu: „Vo vzduchu viali zelené vlajky a zelené mozgy sa čoskoro objavili v obchode. Samozrejme – bez rúška!.” Keď sa ich opýtal, prečo ich nemajú, mladíci ostali ticho. Slovami humoristu: „Čumeli na mňa ako teľce na nové vráta.” A to nie je všetko! Celý status Rasťa Piška nájdete v GALÉRII.

Rasťo Piško sa na sociálnej sieti obul do ľudí, ktorí sa zúčastnili protivládneho protestu – Foto: tasr Facebook Rasťo Piško

Protivládny protest prišli podporiť viacero známych tvárí. Medzi nimi aj napríklad Andrej Danko, predseda hnutia Republika Milan Uhrík ale aj známy kontroverzný doktor Lipták, ktorý sa preslávil vypisovaním falošných PN-iek odsúdenému Pavlovi Ruskovi.

FOTO z včerajšieho protivládneho protestu pred Úradom vlády SR nájdete v GALÉRII

Zdroj: eReport

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport