tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Lenka Vavrinčíková, foto: profimedia

VEĽKÉ zmeny na televíznej obrazovke: Vavrinčíková si dáva pauzu s moderovaním. Kto ju nahradí?

Zmena za zmenou. Nie je to tak dávno čo svoj odchod z televíznych obrazoviek oznámila moderátorská dvojica Telerána Adriana Poláková a Daro Richter. Len niekoľko dní, čo rannú šou moderuje nová dvojica prišla ďalšia šokujúca, no pozitívna správa.

Lenka Vavrinčíková má obrovský dôvod na radosť. Už čoskoro sa z nej stane mama. Ako prezradila TV Markízy, so svojim priateľom Albertom sa už nevedia dočkať: „Bábätko sme plánovali, tak sa veľmi tešíme. Môj lekár mi však odporučil dodržiavať pokojový režim, takže zostávam doma a s partnerom sa pomaly pripravujeme na všetky krásne povinnosti, ktoré nás čakajú,“ povedala.

Prečítjate si:

Ako prezradila ďalej, Lenka si s moderovaním Televíznych novín dáva pauzu a bude sa venovať všetkému okolo bábätka. Na túto situáciu však muselo spravodajstvo okamžite reagovať. Netrvalo dlho a hneď vedeli, kto bude moderátorku zastupovať: „Služby Lenky Vavrinčíkovej počas jej neprítomnosti budú suplovať moderátorky Danica Nejedlá a Miriam Kalisová. Obe majú skúsenosť s moderovaním večerných Televíznych novín, tak aj preto sme neboli nútení hľadať za ňu inú náhradu,“ prezradil Henrich Krejča, riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky. Na Danicu Nejedlú a Jaroslava Zápalu sa v Televíznych novinách môžete tešiť už dnes.

Zdroj: Instagram Lenka Vavrinčíková


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VEĽKÉ zmeny na televíznej obrazovke: Vavrinčíková si dáva pauzu s moderovaním. Kto ju nahradí?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku