tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Foto: instagram

Poznáme nové moderátorské hviezdy: Táto dvojica nahradí Polákovú a Richtera v Teleráne

Prednedávnom Markíza šokovala správou, že Adriana Poláková a Daro Richter v ranej šou Teleráno končia. Dôvodom bola láska. Adriana priznala, že sa sťahuje do zahraničia za priateľom. Po vzájomnej dohode medzi moderátormi sa aj Daro rozhodol, že sa s televíznou obrazovkou rozlúči tiež. Kto ich však nahradí?

Adriana Poláková pôsobí v Teleráne od roku 2005. Najskôr začínala po boku Gregora Mareša. S ním však pôsobila len dva roky a hneď ho nahradil Daro Richter. Ako sama priznala, jej odchod je paradoxom, nakoľko vďaka Teleránu sa so svojou láskou zoznámila, keď bol v rannej šou ako hosť. Daro Richter moderoval známu rannú reláciu od roku 2007. Dnes TV Markíza oznámila, mená novej dvojice, s ktorými sa na televíznych obrazovkách budeme stretávať od augusta.

Po viacerých kolách kamerových skúšok vybrala televízia Zuzanu Čimovú a Matúša Krnčoka. Nejde o žiadne nové tváre, nakoľko oboch už diváci môžu poznať z relácií. Matúš Krnčok mal na stránke Markízy vlastnú reláciu #TBT a mapoval aj zákulisie SuperStar či šou Tvoja tvár znie povedome. Zuzanu poznajú diváci ako redaktorku Telerána.

Adrianu Polákovú a Dara Richtera nahradia staro-nové známe tváre. – Foto: Instagram Adriana Poláková, Instagram Ivan Krnčok, Instagram Zuzana Čimová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Poznáme nové moderátorské hviezdy: Táto dvojica nahradí Polákovú a Richtera v Teleráne

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku