eReport.sk
Adriana Poláková, Foto: Profimedia

Adriana Poláková sa sťahuje za láskou: Skončí nadobro s kariérou?

Moderátorka Adriana Poláková (44) pred časom všetkých šokovala. Po šestnástich rokoch skončila v Teleráne a sťahuje sa do Rakúska za láskou. Skončí s kariérou?

Šokujúci koniec

Moderátorka Adriana Poláková pred časom šokovala televíznych divákov. Pred pár týždňami totiž oznámila svoj koniec v markizáckom Teleráne. Najbližšie mesiace ju už na obrazovke neuvidíme. Toto ťažké rozhodnutie zvolila kvôli partnerovi, ktorý žije v Rakúsku. Poláková sa vybrala vzťah pred hviezdnou kariérou. „Bolo to ťažké rozhodnutie a hlavne to nebolo zo dňa na deň. Predsa len šestnásť rokov pracovať v skvelom kolektíve a v najobľúbenejšej rannej relácií – z takejto práce sa nedochádza ľahko,“ priznala pre eReport.sk známa moderátorka.

Spolu s ňou skončil aj jej kolega Daro Richter. „Snažím sa na to pozerať z tej lepšej stránky. Prežila som práci krásne obdobie. Práca ma neustále posúvala a veľa som sa naučila. Odchádzam s vďakou za všetko dobré,“ priznala Adriana.

Práca v rannej relácií ju bavila a napĺňala. „Najkrajšie boli všetky rána. Keď som vkročila do štúdia, kde bola čarovná atmosféra a už o piatej ráno dobrá nálada. S kolegami sme vždy pokecali, dali si kávičku a deň sme začínali vždy s úsmevom,“ dodala brunetka. Vo svojich ďalších plánoch nemá zatiaľ úplne jasno. Isté je, že bude žiť v partnerom v Rakúsku. „Nudiť sa určite nebudem. Ostávam určite aktívna na sociálnych sieťach, kde budem stále piecť. To je niečo, čo ma naozaj baví,“ tvrdí Poláková.

Partner je gentleman

Niekoľko rokov mala vzťah na diaľku, no podobne ako mnohým ženám ani jej nevyhovoval. „Hlavne korona ukázala, aké je to komplikované. Cestovala som najmä letecky, tak padlo rozhodnutie byť spolu niekde, kde sa nelieta, aby som mala nablízku aj domov a moje deti. Preto musím ostať byť na dosah,“ vysvetľuje.

Na partnerovi však nešetrila chválou. „On je neuveriteľne múdry a pokojný a to je pre mňa najviac. Veľa som sa od neho naučila, najmä to ako reagovať. Čo robiť a čo zbytočne nerobiť. A je to gentleman,“ chváli svoju lásku. Aj jej dve deti jej výber partnera schvaľujú. „Moje deti sú už dospelé. Musím povedať, že sú neskutočne radi, že mám takého úžasného priateľa. Veľmi dobre si s ním rozumejú,“ priznáva Adriana Poláková.

Na život v Rakúsku sa v podstate teší, hoci zatiaľ nevie, čo ju čaká. V gastronómií plánuje podnikať aj naďalej. „Určite chcem pokračovať v tom, čo ma baví. Cukráreň tu na Slovensku preberá moja dcéra, ktorá už teraz pečie lepšie ako ja. Takže som rada. Na Slovensko však budem pravidelne chodiť a biznis kontrolovať,“ tvrdí moderátorka.

Kvôli láske sa začala učiť aj po nemecky. „Vždy som si vravela, že viem štyri jazyky a dohodnem sa všade, takže mi to stačilo. A v tom prišlo Rakúsko, kde je Nemčina nevyhnutná keďže domáci veľmi po anglicky nevedia. Na „staré kolená“ som sa musela začať učiť po nemecky. Našla som si školu – Berlitz a už zarezávam.“

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport