tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Adriana Poláková s priateľom

Adriana Poláková si užíva „dôchodcovský život”

Po štrnástich rokoch moderovania si Adriana Poláková plní ďalší sen. Odsťahovala sa za priateľom do Rakúska, kde si teraz užívajú dni pohody a dôchodcovského leňošenia.

Poláková si spolu s Christianom kúpila kaštieľ v mestečku Burgau. V budúcnosti ho plánuje prerobiť na malý rodinný penzión, po ktorom už dlhší čas túžila. Nádherné sídlo z 18. storočia čaká rozsiahla rekonštrukcia. Pokiaľ nastane v Adrianinom novom domove čulý pracovný ruch, vychutnáva si ešte pár dní pokoja a voľna.

„Skorý obed, keďže tu vstávame o 5:30. Večer sa smejeme, keď o ôsmej už v posteli rozmýšľame, čo všetko treba ešte porobiť. Taký príjemný „dôchodcovský“ život. Ale len dočasne. Keď sa začne prerábať, to budú iné starosti. No spoločné posedenie je aj tak najviac,“ napísala bývalá moderátorka. S priateľom si užívali chvíľky pohody v ich záhrade, kde si k obedu dopriali aj pohár vína.

Súčasťou Polákovej kaštieľa je veľký park. Adriana mala ku starostlivosti o záhradku vždy veľmi blízko, preto si užíva takéto domáce práce a zatiaľ sa vôbec nenudí. Keď si nájde čas, zájde si k jej obľúbenej soche anjela alebo si urobia spoločný piknik.

Viac sa dozviete:

  1. Adriana Poláková

Napriek oficiálnemu ukončeniu televíznej kariéry markizácka moderátorka nedávno prezradila, že by sa aspoň príležitostne niekedy vrátila pred kamery. „Štrnásť rokov nie je málo. Úžasných štrnásť rokov s najlepším kolegom Darom Richterom v Teleráne. Kým si ja užívam stále dovolenku, ty si uži poriadne Teleránko. Nelúčila som sa, lebo verím, že ja aj Darko budeme pravidelne v Teleráne. Vždy rada prídem napiecť alebo porozprávať o svojom novom živote bez kamier,“ prezradila tajnostkársky. Možno svojich fanúšikov už čoskoro prekvapí prvou návštevou obľúbenej rannej relácie.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Adriana Poláková si užíva „dôchodcovský život”

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku