eReport.sk
Alec Baldwin s manželkou Hilariou, Foto: Instagram/Hilaria Thomas Baldwin

Veľké sklamanie Aleca Baldwina. Tieto slová od Clooneyho vôbec nečakal

Prvý rozhovor Aleca Baldwina od nešťastného incidentu pri natáčaní filmu Rust priniesol ďalšie odhalenie. Herec úprimne priznal, že bol sklamaný z vyjadrení niektorých kolegov, obzvlášť z reakcie Georgea Clooneyho.

Moderátor ABC News George Stephanopoulos sa Baldwina spýtal na jeho pocity pri reakciách niektorých známych hercov. Zvedavý bol najmä na jeho názor na Clooneyho slová o tom, že on si ešte pred natáčaním každej scény so zbraňou overí, či skutočne nie je nabitá.

„Bolo tu veľa ľudí, ktorí cítili ako nevyhnutnosť prispieť k situácii nejakým komentárom, čo skutočne tomu nepomohlo. Vôbec. Ak je tvoj protokol skontrolovať vždy zbraň, je to dobré pre teba,“ zareagoval Alec Baldwin. Z jeho slov bolo viac ako jasné, že sa ho vyjadrenie jeho kolegu dotklo a skomplikovalo mu už beztak ťažké chvíle. Obaja herci mali doteraz veľmi dobré vzťahy. Otázne je, ako sa budú k sebe správať po tomto spore na diaľku.

George Clooney krátko po incidente poskytol rozhovor pre podcast WTF. V ňom sa vyjadril, že od smrteľného incidentu počas natáčania filmu Vrana, keď zomrel Brandon Lee, si napriek prítomnosti odborníkov na zbrane ešte overí, či skutočne nie sú nabité.

Viac sa dozviete:

„Vždy, keď dostanem na natáčaní zbraň, vždy, keď mi dajú zbraň, pozriem sa na ňu. Otvorím ju. Ukážem ju osobe, na ktorú budem mieriť, ukážem ju personálu,“ povedal Clooney. Takto ju kontroluje stále, keď ju vráti späť zbrojárovi a ten mu ju opäť prinesie na pľac. K tomu navyše poznamenal, že každý v Hollywoode je oboznámený s týmto postupom a dúfa, že tak urobil aj Alec Baldwin.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Veľké sklamanie Aleca Baldwina. Tieto slová od Clooneyho vôbec nečakal

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti