eReport.sk
Alec Baldwin, foto: profimedia

Alec Baldwin prehovoril prvýkrát od nešťastného zabitia kolegyne

Alec Baldwin prežíva jednu z najväčších osobných tragédií. Na natáčaní filmu Rust nešťastnou náhodou postrelil kameramanku Halynu Hutchins a režiséra Joela Souzu. Mladá žena po prevoze do nemocnice zraneniam podľahla.

Paparazzi fotografi neskôr v ten deň zachytili Aleca Baldwina krátko po poskytnutí výpovede miestnym mužom zákona. Zdrvený herec vyšiel pred policajnú stanicu so slzami v očiach a chvíľku musel všetko predýchavať.

Od nešťastného momentu odmietal prehovoriť s médiami. Trvalo mu niekoľko hodín, pokiaľ spracoval udalosti z natáčania a poskytol vyhlásenie. K svojim fanúšikom, ale aj k rodine zosnulej kameramanky prehovoril prostredníctvom sociálnych sietí.

„Neexistujú žiadne slová, ktoré by vyjadrili môj šok a smútok v súvislosti s tragickou nehodou, ktorá pripravila o život Halynu Hutchinsovú, manželku, matku a hlboko obdivovanú kolegyňu. V plnej miere spolupracujem s policajným vyšetrovaním na riešení toho, ako k tejto tragédii došlo. Som v kontakte s jej manželom, ponúkam jemu a jeho rodine moju pomoc. Moje srdce je zlomené pre jej manžela, ich syna a pre všetkých, ktorý Halynu poznali a milovali,“ Alec Baldwin napísal na Twitter.

Viac sa dozviete:

  1. Alec Baldwin s manželkou Hilariou

Úrad šerifa v Santa Fe zatiaľ nevzniesol žiadne obvinenie a naďalej pokračuje vo vyšetrovaní. Počas natáčania sa často využívajú reálne zbrane, do ktorých však používajú slepé náboje. To má na starosti špeciálny člen štábu – zbrojár.

Vyjadrenie Aleca Baldwina, Foto: Twitter/Alec Baldwin

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Alec Baldwin prehovoril prvýkrát od nešťastného zabitia kolegyne

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport