eReport.sk
Gen. Ivan Ševčík, foto:yt/eReport

VIDEO Gen. Ševčík pre eReport: Nelegálnych migrantov by som deportoval preč zo Slovenska!

Nelegálnych migrantov treba deportovať?! Generál vo výslužbe, bývalý policajt a kandidát na poslanca NR SR za SNS Ivan Ševčík si myslí, že migrácia je do určitej miery riadeným fenoménom. Faktom je, že v Európe existuje plno názorových prúdov, ktoré presadzujú vpúšťanie migrantov na územie EÚ. Tie do značnej miery predstavujú liberálne a progresívne strany, mimovládne organizácie a ich stúpenci. A faktom taktiež je, že za vlády Igora Matoviča (OĽANO) sa stal šéfom migračného úradu Ján Orlovský, ktorý je bývalým riaditeľom Nadácie otvorenej spoločnosti, vo veľkom podporujúcej liberálny prístup k migračnej politike.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Heger po stretnutí s Ódorom deklaroval
  2. Posadnutý pomstou

Nelegálnych migrantov treba deportovať?!

„Nehovoríme len o migrácii, ale už aj o invázii. Lebo toto už je invázia,“ vyjadril sa Ševčík pre eReport. Tvrdí zároveň, že prvky riadenia boli viditeľné už pri prvej migračnej kríze. „Už vtedy bolo jasné, že je to riadené. Mimovládky lovili migrantov vo výsostných vodách Líbye a vozili ich do Európy,“ pokračuje. Migranti už vtedy vraj neboli žiadni chudáci utekajúci pred vojnou, ale skúsenosť s nimi skôr naznačovala, že sa jedná o ekonomických migrantov a správaním navyše o arogantných „spratkov“.

Došlo k faulu voči Slovensku

„Došlo k riadnemu faulu voči nám. Lebo toto, čo sa stalo, že sme začali týchto migrantov evidovať a prijímať, de facto legalizovať ich pobyt na Slovensku a v EÚ, je tiež určite cielené,“ myslí si Ševčík o súčasnej kríze, ktorú vo svojich videách začala riešiť ako prvá opozičná strana Smer-SD. Tejto vlne podľa neho totálne zlyhala Schengenská hranica. Migranti ju totižto prekonávajú celkom ľahko.

Zdroj: yt/eReport

Dnes už naviac, na rozdiel od minulosti vedia, že na Slovensku ich vláda Ľudovíta Ódora privíta s otvorenou náručou. „Oni vedia, že sa na Slovensku môžu registrovať. Mikulec objednal 100 tisíc tlačív pre účely potvrdení,“ tvrdí Ševčík. „Tu ide o našich občanov. Je to hrozba pre našich občanov.

Protiprávne konanie, za ktoré Čaputovej vláda odmeňuje

Pri debate sa často pozabudne na to, že sa predmetní migranti dopúšťajú porušovania pravidiel, za ktoré našou vládou nie sú trestaní, ale naopak odmeňovaní. „Nelegálny migrant, ktorý vstúpil na územie Slovenskej republiky sa dopustil protiprávneho konania a vzhľadom na to, že nemá so sebou žiadne doklady, ja by som ho izoloval,“ myslí si Ševčík. „Keď dokázali zatvoriť hranicu okresov, tak by sme mali vedieť ochrániť aj našu štátnu hranicu,“ dodal.

V relácii „Bez cenzúry“ s Fedorom Flašíkom sa taktiež dozviete:

Prečo Merkelová spravila chybu, keď vítala migrantov v Európe?
Má minister vnútra podliehať civilnej kontrole?
Aký má názor na politicky citlivé manipulované kauzy?
Ako vníma novú skúsenosť v podobe politickej kampane?
Prečo progresívci pretláčajú svoju ideológiu aj napriek tomu, že ich v tom ľudia nepodporujú?


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Gen. Ševčík pre eReport: Nelegálnych migrantov by som deportoval preč zo Slovenska!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php