eReport.sk
Robert De Niro na archívnej snímke.
Robert De Niro na archívnej snímke. Foto: tasr/ap

V New Yorku zatkli ženu. Chcela okradnúť De Nira. Išlo jej o darčeky pod jeho stromčekom?

V New Yorku zatkli ženu, ktorá údajne vnikla do domu amerického herca Roberta De Nira a pokúsila sa ukradnúť darčeky spod jeho vianočného stromu. TASR informuje podľa agentúry AFP.

Policajti spozorovali 30-ročnú ženu, ako vchádza na Upper East Side v newyorskom Manhattane do domu De Nira v pondelok približne o 02.45 h miestneho času (08.45 h SEČ), uviedol hovorca polície v New Yorku.

Našli ju v hercovej obývačke

Policajti vošli do hercovho domu a „v obývačke našli ženu, ako sa pokúša odcudziť majetok“, dodal hovorca. Televízia ABC News informovala, že do svojej tašky si ukladala dary spod vianočného stromčeka.

Spravodajská televízia NBC News uviedla, že De Niro (79) v kúpeľňovom župane zišiel dolu po schodoch, až keď počul neobvyklé zvuky. Filmová hviezda počas incidentu neutrpela žiadne zranenia.

Podozrivá je pre políciu „známou firmou“

Policajný hovorca pre AFP potvrdil, že podozrivá „bola za vlámanie zatknutá už mnohokrát“. „Ženu odviedli do väzby bez toho, aby kládla odpor, a vznesú proti nej obvinenia,“ doplnil.

De Niro sa na Manhattane narodil a vyrastal tam. Je považovaný za jedného z najlepších amerických hercov, pričom získal dvoch Oscarov. Prvého za najlepší herecký výkon v hlavnej úlohe za stvárnenie boxera Jakea LaMotta vo filme „Zúriaci býk“ z roku 1980 a tiež za vedľajšiu úlohu v snímke „Krstný otec II“.

Zločinu čelila aj Lady Gaga, zločinca už odsúdili

O tom, že zločinci sa nevyhýbajú ani svetovým celebritám, by mohla rozprávať aj Lady Gaga. Ako sme vás nedávno informovali, muž, ktorý vlani postrelil asistenta tejto americkej speváčky a ukradol jej francúzskych buldočkov, akceptoval dohodu o vine a treste a bol odsúdený na 21 rokov odňatia slobody.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

V New Yorku zatkli ženu. Chcela okradnúť De Nira. Išlo jej o darčeky pod jeho stromčekom?

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti