eReport.sk

Šokujúca báseň útočníka, ktorý sa pokúsil zabiť premiéra: On ten atentát plánoval?!


Spoločnosťou na Slovensku otriasol šokujúci incident. Predseda vlády Robert Fico sa počas výjazdového rokovania vlády v Handlovej stal obeťou atentátu. Ťažko zraneného a trikrát postreleného premiéra previezli do banskobystrickej nemocnici.

Útočníka bezprostredne po incidente spacifikovala. Podľa medializovaných informáciami za útokom na premiéra SR Roberta Fica má stáť 71-ročný Levičan Juraj C.. Zbraň, ktorou niekoľkokrát vystrelil, mal mať podľa medializovaných informácií v legálnej držbe.

Šokujúca báseň

Útočník mal byt svojským umelcom a spisovateľom, ktorý v Literárnom klube Lúka vydal viaceré, šokujúce básne. V jednej z nich píše: „Súdili ma ľudia,že povodne a búrky hnevu pánov privolávam.Že žijem inak, ako ostatní. V snách. Fasoval som sedem rokov basy. I doživotie. V snách. Vešali ma. Stínali mi hlavu. Lámali na kolese. A predsa nikdy nezlomili. V snách. Ako rebel, zbojník prehrával som stokrát. Neplačem Už neplačem nad životom, už neplačem nad krivdou, už neplačem nad okovami. Už naplačem nad mŕtvymi, už neplačem nikde a nad ničím. Lebo som vyrástol na chlapa, ktorý vracia úder. Za seba. I za iných. Už neplačem. A že som to dokázal, teraz ticho plačem.”

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šokujúca báseň útočníka, ktorý sa pokúsil zabiť premiéra: On ten atentát plánoval?!

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne