eReport.sk
Morhad Amdouni zhodil všetky fľašky s vodou
Francúzsky maratónec Morhad Amdouni, foto:gettyimages

Urobil to schválne? Bežec, ktorý zničil zásoby vody: Nemôžem za to!

Vzišla sa naň ho vlna obrovskej kritiky a čelí sérii rôznym obvineniam. Jedná sa o maratónca Morhada Amdouniho (33), ktorý pri olympijskom maratóne nezaujal ani tak konečným sedemnástym miestom, ako svojím nešportovým správaním. V polovici trate zbúral ostatným bežcom zásoby vody a sám zobral až poslednú z nich.

Francúz teraz prišiel s vysvetlením. Hoci to tak nevyzerá, vraj nešlo o zákerný akt. „Fľašky boli orosené, takže boli veľmi klzké. Chcel som si jednu zobrať hneď na začiatku radu, ale zakaždým sa mi z ruky vyšmykla,” vysvetľoval.

Zdroj: video:yt/roylachica

Náročný závod nedokončilo hneď tridsať mužov štartového poľa. Niet divu, v sparnom počasí išlo doslova o životnú skúšku. Kvôli Amdounimu sa ale nie všetci mohli dostatočne občerstviť. „Ospravedlňujem sa. Rozhodne to nebol zámer,” uviedol s tým, že aj on koketoval s myšlienkou závod, ktorý vyhral Keňan Eliud Kipchoge, predčasne vzdať. Po jeho počine sa na bežca spustila vlna obrovskej kritiky, to či už to urobil schválne alebo nie, je zrejme asi len na jeho svedomí a prípadne na rozhodnutí bežeckej asociácii.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Samantha Ramsdell má najväčšie ústa na svete
  2. Žena sa opaľovala hore bez

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Urobil to schválne? Bežec, ktorý zničil zásoby vody: Nemôžem za to!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport