eReport.sk
Žena sa opaľovala hore bez
Ilustračné foto: tasr

Pohoršenému rodičovi skoro vypadli oči: TÁTO žena ukázala všetko!

Prvé augustové vysoké teploty vyhnali ľudí na kúpaliská či k jazeru chytať slnečné lúče. Avšak, niekedy sa stane, že niektorí zoberú „slnenie“ tak trocha po svojom, tak ako to je i v tomto prípade.

Rozhorčená čitateľka poslala fotografiu facebookovej stránke Nekŕmte nás odpadom, na ktorej sa dve ženy opaľujú v areáli prevažne určenom pre deti a rekreačných športovcov. Nebolo by na tom nič divné, ak by jedna z nich nebola úplne nahá. Areál s toboganmi pre malé deti si dáma s vínovým pohárom v ruke zrejme pomýlila s nuda plážou.

Nahá žena sa opaľuje v areáli určenom pre deti – Foto: fb/nekrmtenasodpadom

„Trávim s malým synom dovolenku v okolí Bratislavy. Dnes sme sa vybrali do areálu X – Bionic v Šamoríne. Nemoralizujem, ale príde mi maximálne nevhodné, že sa tam opaľuje úplne nahá žena. Nepatrí nahota skôr na nuda pláž ako na kúpalisko plné rodín s deťmi?“ napísala rozhorčená čitateľka.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Samantha Ramsdell má najväčšie ústa na svete
  2. Morhad Amdouni zhodil všetky fľašky s vodou
  3. Ostrov v New Yorku má obohatiť mesto o zeleň

Zverejnená fotografia doslova rozprúdila v komentároch „prestrelku“ rôznych emócií. „Absolútne nevhodné. Je to areál s toboganmi aj pre malé, či väčšie deti a nie nuda pláž. Pani sa môže nahá vyvaliť na Seneckých jazerách alebo na Draždiaku,“ komentovala ďalšia čitateľka.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pohoršenému rodičovi skoro vypadli oči: TÁTO žena ukázala všetko!

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php