eReport.sk
Foto: instagram

Uff, tak na tomto sa pobavíte! Ľudia si robia srandu z Pellegriniho a údajnom úplatku, ktorý mal vziať

Kajúcnikovia z kauzy Mýtnik si pustili ústa na špacír a začali ukazovať prstom na vplyvné mená v slovenskej politike. Reč je o bývalom šéfovi finančnej správy Františkovi Imreczem a podnikateľovi Michalovi Suchobovi, ktorý vo svojich výpovediach vypovedali o úplatkoch, ktoré mali zabezpečiť politickú podporu. Spomenuli aj predsedu strany Hlas-SD Petra Pellegriniho.

Mohlo by vás zaujímať:

Celá výpoveď bola o projekte virtuálnej registračnej pokladnice. Ako píše portál Topky.sk, František Imrecze vo svojej výpovedi opisuje, ako riešili obstarávanie cez Michala Suchobu a Miroslava Výboha. Podľa jeho slov si mal predseda strany Hlas-SD vypýtať províziu 150-tisíc eur. Nemala ísť priamo jemu, ale cez prostredníka, oligarchu Miroslava Výboha. 

Ľuďom neprišla zvláštna či vtipná ani tá suma či to, že v tom má ruky, skôr spôsob akým malo dôjsť k predaniu úplatku. Podľa výpovede Suchobu mu peniaze mali predať v v krabici od šampanského Crista. Tomu sa povie poriadne drahé šampanské, čo poviete. Samozrejme ľudia si nenechali nič ujsť a okamžite začali tvoriť. A že im kreativita nechýbala, to sa musí nechať. Veď posúďte sami.

FOTO s vtipmi na adresu Petra Pellegriniho nájdete v GALÉRII

Zdroj: Instagram Zomri

Zdroj: Instagram Zomri

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport