eReport.sk
Demokrati sa zlúčujú s mini stranou
Šéf strany Demokrati a exminister obrany Jaroslav Naď. Foto: tasr

Melicher vyzval Naďa, aby prestal klamať a avizuje trestné oznámenie na Naďovho štátneho tajomníka Majera


Melicher nakrútil k Jaroslavovi Naďovi nové, už druhé video. Obsah toho prvého, o S-300 a neexistujúcej analýze k vývozu našich MIG-29, nepadol na úrodnú pôdu. Teraz Igor Melicher Naďa vyzval, aby prestal klamať. Dodal, že už pripravujú trestné oznámenie na štátneho tajomníka MO SR, ktorý tam pôsobil v čase Matovičovej aj Hegerovej vlády.

Tri klamstvá Jara Naďa

Video I. Melichera. Zdroj: FB I. Melichera

Štátny tajomník MO SR nakrútil pred dvoma dňami prvé video, ktoré adresoval J. Naďovi. Ten na jeho video reagoval videom svojím.

I. Melicher teraz nakrútil reakciu na toto video. Bývalému ministrovi obrany pripomína, že z prvého klamstva ho usvedčil sám jeho vtedajší koaličný partner Richard Sulík. Ten sa vyjadril, že Naď ho oklamal, keď mu tvrdil, že za vývoz nášho arzenálu nám partneri zabezpečia adekvátnu náhradu. Melicher pripomína, že Patrioty naši spojenci u nás nechali iba zopár mesiacov a postupne si ich začali sťahovať späť.

Druhá vec, ktorú Naď spôsobil, bolo poslanie MIG-29 na Ukrajinu v čase, keď bola vtedajšia vláda už v demisii. Štátny tajomník ministerstva obrany upozorňuje, že analýzou, ktorou sa vtedy „oháňal“ bývalý minister obrany, bol len „zdrap“ papiera a žiadna analýza v skutočnosti neexistovala.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Michal Kovačič a Michal Šimecka v relácii Na telo.
  2. Igor Melicher.

Čachre štátneho tajomníka Mariána Majera

Tretím klamstvom Naďa je obvinenie Igora Melichera z toho, že na rokovaní údajne tvrdil americkým partnerom, že s nimi bude robiť obchod cez akéhosi priekupníka. Naď sa tvári, že má zasvätené informácie od amerických spojencov. O tomto Igor Melicher vážne pochybuje, pochybuje o tom, že by americká strana dávala informácie Jaroslavovi Naďovi, ktorý zastupuje dvoj-percentnú stranu. Na záver štátny tajomník MO SR Melicher avizuje trestné oznámenie na bývalého štátneho tajomníka vlády M. Majera. Ten bol považovaný za Naďovu „dvojičku“.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Melicher vyzval Naďa, aby prestal klamať a avizuje trestné oznámenie na Naďovho štátneho tajomníka Majera

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: