eReport.sk
Silvia Lakatošová, Foto: Instagram/Silvia Lakatošová

To je romantika! Silvia Lakatošová dostala prekvapenie od manžela

Silvia Lakatošová zažila rande snov. Pavol Chovanec pre ňu pripravil nádherné romantické prekvapenie, ktoré by istotne potešilo každú ženu.

Manželia Silvia Lakatošová a Pavol Chovanec patria k najstabilnejším párom slovenského šoubiznisu. V septembri oslávili šestnáste výročie svadby, napriek tomu im vo vzťahu stále nechýba iskra. Za šťastný a spokojný vzťah vďačia aj tomu, že si stále užívajú chvíľky bez detí a iba pre seba.

Dvojica si naposledy dopriala nečakané romantické rande v Prahe. To dostala Silvia Lakatošová ako prekvapenie od svojho manžela. Pavol Chovanec jej vopred nič neprezradil, len jej predstavil plány na nasledujúci deň.

„Keď sa vás manžel v sobotu opýta, že aké máte plány na nedeľu. A vy mu poviete, že zatiaľ nič. A on vás pozve v nedeľu do divadla v Prahe a strávite tam krásny večer. V prekrásnej Prahe, v krásnom hoteli, tak tomu hovorím NAVŽDY. Prekvapte aj vy svoje lásky,“ odporučila Silvia svojim priaznivcom na Instagrame.

Viac sa dozviete

  1. Najkrajšie brunetky

Lakatošová k tomu pridala aj jednu fotografiu zo spoločného večera. Známi manželia si posedeli pri pohári vína. I takéto malé prekvapenia doprajú vášmu vzťahu potrebnú romantiku, ktorá v ňom neustále udržiava iskru.

Silvia Lakatošová a Pavol Chovanec na rande v Prahe, Foto: Instagram/Silvia Lakatošová

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

To je romantika! Silvia Lakatošová dostala prekvapenie od manžela

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport