eReport.sk
Silvia Lakatošová, foto: profimedia

Silvia Lakatošová zvažuje novú profesiu. Z hobby bude biznis!

Bývalá kráľovná krásy Silvia Chovancová Lakatošová akoby vôbec nestarla. Aj po dvoch deťoch dokazuje, že vek je naozaj iba číslo. Na svojej perfektnej figúre tvrdo maká a chce k tomu začať viesť aj iné ženy.

V roku 1993 sa stala poslednou federálnou Miss Československo. Silvia Chovancová Lakatošová (46) potom dlhé roky organizovala Miss Universe. Odvtedy prešla jej tvár niekoľkými úpravami. Pred štyrmi mesiacmi si nechala v kozmetickom štúdiu vyčarovať nové obočie: „Myslím si, že je čas na zmenu môjho obočia. Už ho mám niekoľko rokov rovnaké. Chcem nové trendy. Som u jednej baby, ktorá také robí, a keď bude hotové, ukážem vám, aké je to trendové obočie.“ V minulosti priznala, že sa chodí vylepšovať do Milána, ale s cestovaním je už dlhšiu dobu problém, tak privolila aj na slovenské štúdio krásy. Tvrdí, že keď prišla pandémia a zrazu sa denný režim úplne prevrátil, bola hotová. Hlavne, keď deti prestali chodiť do školy.

Vyfintení aj pred kameru

„Najprv som z toho bola na prášky, ale už som si zvykla. Dištančné štúdium im pomohlo k istej samostatnosti. Už im však chýbajú kamaráti a osobný kontakt,” povzdychla si. „Varím teraz dve jedlá denne a určitý systém som zachovala. Ráno budíček, osprchovať sa, obliecť sa. Aj pre to dištančné štúdium, tak ako keby išli do školy,” opísala v šoubiznisovej relácii pre TA3.

Na muža šteká aj vrčí

Vyznala sa, že po rokoch organizovania súťaže krásy zvažuje novú zárobkovú činnosť. Túži sa stať trénerkou. Snaží sa neustále udržiavať vo forme. Obľúbila si cvičenie na špecifickom bicykli – spinning. Spevňuje zadok, stehná a chrbát. Tiež posilňuje srdcovo-cievny systém. „Spinujem už pätnásť rokov a keďže nám zavreli fitcentrá, začalo sa robiť množstvo online hodín. Pohyb a šport je pre mňa veľmi dôležitý odmala. Keby som bola bez neho, tak by som doma len vrčala a štekala. To síce robím aj tak,” zasmiala sa. Zároveň dodala, že tento koníček chce posunúť ďalej: „Ale keďže začal ten spinning online, moji chlapi sa doma potešili. Konečne bude mama usmiata. Rozmýšľam, že by som sa pridala k trénerom. Keďže to robím dlho a myslím, že mám rytmus, Palimu som nakázala, nech mi vyberie muziku, veď bol dídžej,” vyhlásila o svojich plánoch, do ktorých zapojí aj manžela.

Na postavu si potrpí, foto: instagram

Nemazná sa s tým

Udržiavať si štíhlu figúru je poriadna drina a sebaovládanie. Silvia Chovancová Lakatošová po rokoch vie, čo jej zaručene pomáha nepriberať: „Príjem rovná sa výdaj. Ale ja sa cítim lepšie, keď niekedy pocítim aj hlad. Hlavne večerný hlad. Pred spánkom si treba dať tri, štyri hodiny pauzu. Čo sa mi osvedčilo je, že šestnásť hodín nejem a osem jem. Keď si dám cvičenie ráno aj večer, tak zjem aj celú štrúdľu. Vôbec s tým nemám problém. Ale som odporca rafinovaného cukru. Používam zdravé sladidlá. Ako sa človek cíti, je o hlave.“

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.