eReport.sk
Erika Barkolová, foto: Stana Topoľská

Tieto celebrity milovali salón krásy, v ktorom má prsty aj Suchoba!

Dali mu zarobiť! Exkluzívny kadernícky salón, ktorý dámam ponúka aj kozmetické ošetrenia či dokonalú manikúru, promovali pred lockdownom mnohé celebrity. Masívnu reklamu mu robila i moderátorka Erika Barkolová. Napojený je na stíhaného Michala Suchobu. V Bratislave sú zriadené tri prevádzky.

Známa sieť kaderníckeho salónu sa nachádza v troch moderných bratislavských developerských projektoch. Vychýrený Zuckermandel, Twin City a Apollo Biznis Centrum majú na prízemí zriadený salón, do ktorého sa pred rokmi rozhodol vraziť peniaze aj podnikateľ Michal Suchoba. Ten je obvinený z korupcie.

Hneď ako vstúpite do priestorov jednej z týchto prevádzok vám je jasné, že nejde o bežné kaderníctvo. Štýlový dizajn, usmievavá recepčná a cenník, ktorý nie jednej náhodnej návštevníčke vyrazil dych. Interiér dýcha luxusom a na vlasy aj nechty klientiek používajú iba špičkové produkty. Reklamu sieti salónov pravidelne na sociálnej sieti robila moderátorka Erika Barkolová. Na ich služby pred pandémiou nedala dopustiť.

Nič netušila

Moderátorku upravovali aj keď pred dvomi rokmi vyrazila na finálový večer Miss Slovensko. „Viete prečo sem rada chodím? Oddýchnem si. Urobia mi výbornú kávu, postarajú sa o vlasy, nechty a pleť, urobia skvelú pedikúru aj s masážou nôh, tak preto,” nešetrila pred rokmi chválou. Salón promovala Barkolová na Instagrame v rôznych súťažiach: „Chceš aj ty regeneračnú japonskú manikúru ako mám ja? 🙂 daj follow,” vyzývala fanúšikov. Na instagramovom účte Barkolovej sa súťažilo aj o produkty na vlasy: „Chápem, štartovať týždeň fotkou bez make upu je blbosť, ale ja len, že sa tu o mňa kráľovsky postarali, tak ako vždy,” napísala. Eriku Barkolovú sme v tejto súvislosti oslovili. Kto je v pozadí netušila: „Ja som komunikovala iba s manažérkou. Tieto veci neviem,” vyjadrila sa blondínka pre eReport.

Rytmusova bola nadšená

Suchobov salón sa môže popýšiť vskutku celebritnou klientelou. Pre módnu stanicu Fashion TV tam dokonca točila vstup aj Jasmina Alagič: „Pri všetkých prípravách na sviatky nie je nič lepšie ako nájsť si chvíľku pre seba. A keďže tieto chvíle zväčša nemajú dlhé trvanie, my preferujeme, keď vieme na 1 mieste vybaviť všetko – vlasy, kozmetika, nechty, skrátka full service,” ospevovala salón Alagič pred troma rokmi na obrazovke. Na ich služby nedá podľa sociálnych sietí dopustiť ani Ivana Gáborík, Katarína Jakeš či priateľka Ivana Kmotríka mladšieho, Lenka Petrovičová.

Milióny v lufte

Salón krásy podľa obchodného registra spolufinancovala firma Michala Suchobu, Miller Invest, a.s.. Podnikateľ je aktuálne v Arabských Emirátoch. U nás čelí úplatkárskym kauzám. Pred vyše týždňom vypovedal cez telemost z Abú Zabí. Priznal sa v kauze Očistec. Obvinenia sa týkajú zločinu založenia a zosnovania zločineckej skupiny, prijímania úplatku a podplácania, ale aj trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa.

Michal Suchoba sa neskôr priznal aj v kauze Mýtnik, v ktorej má taktiež figurovať.  V čase šéfovania Františka Imreczeho sa mali dohadzovať miliónové zákazky daniarov IT firme Allexis Michala Suchobu, pod kontrolou oligarchu Jozefa Brhela. Dnes sú všetci obvinení z porušovania povinností pri správe cudzieho majetku a Brhel aj z prijímania úplatku. Imrecze a Brhel sú už vo väzbe, Suchobovi polícia v Abú Zabí zabavila cestovný pas a slovenská strana požiadala o jeho vydanie.

V galérii nájdete, ktoré celebrity salón vyhľadávali!

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport