eReport.sk
Pokračujú v okrúhlych stoloch
Richard Takáč v štúdiu eReport. Foto: yt/eReport

VIDEO Takáč pre eReport: Progresívci chcú, aby sme si na migrantov zvykli! My ponúkame stabilitu!

Ľudia chcú zmenu a obrovská účasť na mítingoch opozičných strán, či dominancia Smeru-SD na sociálnych sieťach o tom jasne vypovedá. Myslí si to podpredseda strany, poslanec NR SR a odborník na pôdohospodárstvo Richard Takáč. Občanov Slovenska podľa neho v roku 2020 oklamali a vlády OĽANO nedoručili to, čo pred voľbami sľubovali. Namiesto toho posledné takmer štyri roky priniesli Slovensku plno komplikácií, na ktoré bude musieť budúca vláda reagovať.

Takáč si myslí, že najväčšou výhodou Smeru je schopnosť priniesť do štátu stabilitu, skúsenosti, či nový a väčší rozmer sociálnych istôt. Sociálni demokrati podľa neho počas kritických momentov tohto volebného obdobia dokázali, že vedia dopredu vyhodnocovať problémy a zvoliť efektívne nástroje prevencie. Pravdou je, že strana upozorňovala na problémy s energiami už od roku 2021 a na problémy s migrantami už rok dozadu.

V relácii „Bez cenzúry“ s Fedorom Flašíkom sa taktiež dozviete:

– Prečo chcú ľudia vidieť vo vláde skúsených politikov?
– Ako sa pozerá na agresivitu progresívcov v otázke LGBTI vitráže DPOH?
– Prečo žijú európski úradníci vo svojej vlastnej bubline a nerozumejú Európanom?
– Ako môže Slovensko zefektívniť finančnú podporu potravinovej sebestačnosti?

„Matovič a progresívci klamú od rána do večera“

To, že je momentálne migračná kríza nezvládnutá a Slovensko čelí veľkému tlaku nelegálnych migrantov, je podľa Takáča vládny zámer. Pravdou je, že prezidentka SR Zuzana Čaputová je známa skôr vyjadreniami v prospech migrácie a pravdou je aj to, že minister Mikulec minulý rok nakúpil desiatky tisíc tlačív pre účely vydávania potvrdení týmto migrantom. To značí, že súčasný stav je zo strany vlád OĽANO a prezidentky chcený a plánovaný.

„Oni to takto chcú. To je ten progresívny pohľad na svet. To je to Progresívne Slovensko. Že my si na tých migrantov musíme zvyknúť,“ povedal pre eReport Takáč. Pripomína zároveň, že v roku 2015 bol tlak migrantov na Slovensko približne 5-6 krát vyšší. Vtedy však krajina s nelegálnou migráciou problém nemala a to práve kvôli starostlivej ochrane a kontrole hraníc.

Richard Takáč s Fedorom Flašíkom v relácii eReportu BEZ CENZÚRY.

Zdroj: youtube/@ereporttv

Argument „lebo Fico“ už nefunguje

Dnes sa snažia pravicoví a progresívni politici vytvoriť dojem, že za problémy krajiny môže líder Smeru Robert Fico. A to aj napriek tomu, že už viac ako 5 rokov nie je pri moci. „Jednoduchšie by bolo, keby si dali tričká ´lebo Fico´ a nemuseli by nič rozprávať,“ ironicky reaguje Takáč.

Ten si zároveň myslí, že do budúcna bude veľmi dôležité nastaviť efektívnu ochranu hraníc a začať vecné rokovania s Maďarskom a Českom. Riešiť problém by chcel aj na európskej úrovni, ktorá je podstatná hlavne kvôli ochrane Schengenskej hranice.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. M. Š. Eštok a Z. Jaurová v relácii TA3 Duely
  2. Zuzana Čaputová s Jurajom Rizmanom
  3. Richard Takáč - poslanec NR SR
  4. Michal Kaliňák (Hlas-SD).

Suverenita a národné záujmy

Smer-SD vraj ponúka cestu suverenity a hájenia záujmov občanov Slovenskej republiky. Občania majú aj alternatívu v progresívnej ceste riadenia štátu, ale s tou sa veľká časť spoločnosti objektívne nestotožňuje.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Takáč pre eReport: Progresívci chcú, aby sme si na migrantov zvykli! My ponúkame stabilitu!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php